Almanya Medyumları

Ruhani varlıklar ile iletişime geçebilen kişilere medyum denir. Medyum olmanın en önemli alametidir. Doğaüstü varlıklar ile iletişim kurabilen Almanya medyumları arasında hiçbir özelliği bulunmayan sahte medyumlarda yer alır. Günümüzde giderek artan sahte hocaların sayısı gerçeğine ulaşmayı olumsuz olarak etkilemektedir.

Hocalar, genel itibari ile bazı doğaüstü güçler ile donatılan kişilerdir. Günümüzde giderek popülerleşen medyumlar, manevi olarak kendisini büyük bir girdapta hisseden kişilere de yardımcı olurlar. İnsanlara büyü yapma, büyü bozma ve onları bakıma alma gibi işlemleri de bulunur. Medyum hocaların en büyük özellikleri ise mesafelere bağlı olmaksızın bütün büyüleri yapabilmeleridir.

Bakım Nasıl Yapılır?

Hocalar tarafından en çok yapılan işlemlerden bir tanesi de bakımdır. Hocalar bakım yapacakları kişinin üzerindeki pozitif ve negatif enerjileri inceler ve sonrasında onlara eksik oldukları şeyi geri verirler. Bu kimi zaman soyut olarak bir enerji olabilirken kimi zamansa somut olarak dünyevi şeyler olabilir.

Hocalar tarafından yapılan bakım işlemi şu şekildedir:

  • Öncelikli olarak hoca bakım yapacağı kişiyi inceler.
  • Onun vücudundaki pozitif ve negatif enerji yoğunluğunu ölçer.
  • Kişinin geçmişi hakkında bazı sorular sorar.
  • Kişide büyü olduğuna kanaat getirilirse eğer büyüyü bozmak için muska, vefk vb. şeyler hazırlar.
  • Bakım işlemi sonucunda ise kişi artık tamamen arınmış bir hale gelir.
  • Bakım işlemi birkaç seans sürebilir.

Almanya medyumları tarafından da yapılabilen bakım işlemleri sonrasında kişi adeta yeniden doğmuş olur. Bu durumda kişinin önüne pek çok farklı şanslar gelebilir ve kişi bunları değerlendirdiği takdirde hayatı düzene girer.

Medyumlar Nasıl Bilgi Alır?

Medyum hocalar bir kişi hakkında pek çok farklı şekillerde bilgi alabilir. Bu farklılıklar:

  • Hocalar altıncı hisleri ile bilgi alırlar ve bunu hissederler.
  • Ruhani varlıklar ile iletişime geçebilirler.
  • Kulaklarına gelen sesler vasıtası ile o kişi hakkında bilgi sahibi olabilirler.
  • Nadiren ise kişinin tırnaklarına bakarak o kişi hakkında bilgi edinirler.

Tüm bunlar ile birlikte kısa süre içerisinde hoca kişiler hakkında bilgi sahibi olur. Almanya medyumları ise bu durumda genel olarak ruhani varlıklar ile iletişime geçerler ve kulaklarına gelen fısıltılar sonrasında konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olurlar.

Hocalar tarafından alınan bilgiler bu şekildedir. Ancak bizim bilmediğimiz farklı yöntemler ile de bilgi alabilen medyumlar bulunur. Burada önemli olan nokta ise hocanın gerçek bir medyum olduğu gerçeğidir. Günümüzde gerçek olan medyuma ulaşmak çok zordur. Özellikle eskiden olduğu gibi kulaktan dolma bilgiler ile medyumlara ulaşılamaz. Doğru bir hocayı bulmak için internet ortamında o hoca hakkında yapılan yorumlar okunmalı ve sonrasında hoca iyice araştırılmalıdır. Ancak bu şekilde doğru hocaya ulaşmak mümkün hale gelir.

Google verilerine göre Almanya’da en çok Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen şehirlerinden medyum aranıyor.

Almanya medyum hocaları ve daha başka pek çok farklı medyum hakkında sizlerden gelen yorumlar sitemizde yayınlanır. Sizlerde gelen yorumları okumak ve tecrübe ettiğiniz hoca hakkında yorumlarınız ile katkı sağlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir