Sıcaklık Büyüsü Yapan Hocalar

Hüddamlar, manevi alemde bulunan ve büyülü kadim okumalar ile komut alabilen varlıklara verilen isimdir. Bu varlıklar, manevi alemde bulunuyor olsalar da komut verildiği zaman dünyevi aleme de etki edebilmektedir. Muhabbet ve sıcaklık büyüsü için hüddamlar çok tercih edilen bir yöntem olmasa da, özel olarak çok etkili olması istenen büyü çalışmalarında hüddamlara başvurulabilir.

Hüddamlar, sıcaklık büyüsü için kullanıldığı zaman hem büyüyü yaptıran kişinin hem de büyü yapılan kişinin iradesine etki etmek için harekete geçerler. Her ne kadar büyüyü siz yaptırıyor olsanız da, muhabbet ve sıcaklık bağının iki kişi arasında olması, hüddamın her iki kişinin de iradesine etki etmesini gerektirir. Bu durum, hüddam kullanılmadan yapılan sıcaklık büyüleri için geçerli olmayabilir.

Büyü için davet edilen ve hüküm verilen hüddam, tam anlamıyla görevini yerine getirene kadar durmayacaktır. Bu nedenle, hüddamlarla yapılan sıcaklık büyüsü en etkilisi olarak kabul görür. Büyü yapıldığı andan itibaren çalışmaya başlayan hüddam, hiç ara vermeden varlığını hissettirir.

Hüddamların fiziki alemdeki etkileri bazı durumlarda rahatsız edici olabilir. Büyü çalışması tamamlanana kadar, gözünüz ile görmeseniz bile varlığını hissedebileceğinizi unutmamalısınız. Muhabbet ve sıcaklık büyüsü için kullanılan hüddamlar, varlıklarını ortama serinlik getirmeleri ile hissettirir. Bulunduğunuz odada ürpertici bir serinlik ortaya çıkıyorsa veya hafif esintiler meydana geliyorsa, bunun sebebi hüddam olabilir. Kara büyü çalışmaları haricinde, hüddamların olumsuz bir etkisi bulunmasa da, bazı kişiler enerji varlıklarına karşı daha hassas olabildiği için, bir takım yan etkiler ile karşılaşabilirsiniz.

Hüddamlar çoğu zaman kara büyü çalışmalarında büyülenen kişiyi dayanılmaz şekilde rahatsız ederler, kabuslar görmesine neden olurlar. Sıcaklık büyüsü için verilen hükümde bunun yapılması söylenmediği için bu durum görülmez ancak nadir de olsa, hüddamların istemsiz olarak etrafında bulunduğu insanları rahatsız ettiği görülmektedir. Bu rahatsızlık iç sıkıntısı, huzursuzluk ve depresyon gibi belirtiler ile ortaya çıkabilir. Medyum hocalar, hüddam kullanılan büyülerde bu belirtileri takip ederler ve herhangi bir olumsuz etki ortaya çıkması durumunda, hüddama verilen hükmü geri alarak büyüyü farklı bir yöntem ile gerçekleştirirler.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir