Güvenilir ve Sahte Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Gayb dünyasında var olan güç ve enerjiler, tek bir parçası bile insan hayatını baştan aşağı değiştirebilecek kadar güçlü kavramlardır. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmemiz, bu alanda gerçekten eğitim alan ve kendini geliştiren güvenilir medyumlara ulaşmamız için anahtar niteliğindedir. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, çok uzun süreler bu alanda çalışma yaptıkları, enerjileri tanıdıkları için her türlü uygulamada bizlere yardım edebilmektedir.

Sahte medyumlar, her ne kadar manevi dünyaları tanıyor olduklarını söylese de bu kişiler için böylesi bir durum asla mümkün değildir. Gaybi dünyalarda var olan bilgiler sadece gerçekten bu alanda eğitim alan medyum hocalar için erişilebilirdir. Gerçek hocalar, bu bilgileri el verme yoluyla üstat kabul edilen medyum hocalardan almakta ve bu şekilde geliştirmektedir.

Sahte medyumlardan nasıl uzak durulur bildikten sonrra gaybi dünyaların hediyelerinden yararlanmak çok daha kolay bir hal alacaktır. Bu alemlerin gücünü bilen gerçek medyum hocalar, bizlere her türlü durumda destek sağlayacak, yaşamımızı güzelleştirmemize yardım edecektir.

Medyum hocalar, eğitimleri sırasında her zaman için kendilerine danışan insanlara yardım etmeyi, manevi olarak destek olmayı öğrenmektedir. Medyumluk mesleğinin temellerinde bu kavram bulunmaktadır. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek, dolandırıcıları anlamak için medyum hocanın yaklaşımlarına bakmak yeterli olacaktır. Çalışmayı düşündüğünüz medyum hoca öncelikle sorununuzu anlamaya çalışıyor, size yardım etmek için gayret ediyorsa bu kişinin gerçek bir medyum olma ihtimali her zaman için daha yüksektir. Ancak, hoca sadece kendi menfaatini düşünüyor, sorununuz ile ilgili herhangi bir çözüm sunmayacak gibi görünüyorsa, bu kişinin sahte medyumlardan olması kaçınılmaz bir durumdur.

Sahte Medyumlar Hiçbir Zaman Net Yanıt Vermez

Medyum hocaların en temel kurallarından biri, kendilerine danışan hiç kimseyi cevapsız bırakmamaktır. Gerçek medyum hocalar, kendilerine sorduğunuz soru her ne olursa olsun her daim cevap almanızı sağlayacak, hiçbir zaman sizi yanıtsız bırakmayacaktır.

Sahte medyumlar için böylesi bir durum söz konusu değildir. Sahte hocalar, sorduğunuz soruları çoğu zaman yanıtsız bırakacak veya sizden para isteyecektir. Bu gibi kişiler gaybi dünyaları hak yolunda kullanmamakta, sadece dolandırıcılık yapmaktadır.

Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz öğrendikten sonra, her zaman ilmi bilgisi yüksek, tecrübeli ve uzman medyum hocalar ile çalışmak gereklidir. Bu hocalar tarafından yapılan her türlü büyü uygulamasında medyumların daha net sonuç alacağı bilinen bir durumdur. Bu hocalar için manevi dünyalarda çok az sınır bulunmakta, hatta bazı yasaklı çalışmalar haricinde her şey kolayca yapılabilmektedir.

Gaybiyatla İlgili Konuları Cevaplamak Eğitim Gerektirir

Sahte medyumlar manevi dünyalar ile ilgili sorulara net olarak cevap veremezken, gerçek medyum hocaların bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağını unutmamak gereklidir. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, aldıkları eğitim sonucunda en zor sorulara bile olması gerektiği gibi yanıt verecek, aklınızda tek bir soru işareti bile kalmasına izin vermeyecektir.

Medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını da değerlendirebilirsiniz. Kolayca okuyabilmeniz adına tek sayfada topladığımız tüm bu yorumlara ulaşmak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir