Uzaktan Büyü Bulan Hocalar

Öte dünyalar ile ilgili araştırma yapan pek çok kişinin, bu alemlerin enerjilerinin ne kadar güçlü ve kudretli olduğu konusunda hemfikir olduğu bilinen bir durumdur. Bu alemler, bizlerin tüm hayatını değiştirebilecek kadar kapsamlı enerjiler taşımakta, hayatımızı baştan aşağı değiştirebilecek kudrete sahip alemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyü bulan hocalar tarafından da sıkça belirtildiği üzere, bu alemleri tanıyıp anlayabilmek için mutlaka uzun süreli eğitimlerden geçmek, kişinin manevi olarak kendisini bu bilinmeze hazırlamış olması gerekmektedir.

Bir medyum hocanın eğitim süreci her zaman küçük yaşlardan itibaren başlamaktadır. Her insan manevi dünyaları tanımak ve bu sonsuz gücü kullanmak istese de bu güç herkese nasip olmamaktadır. Büyü bulan hocalar da dahil olmak üzere, öte alemlerle alakalı çalışma yapan tüm hocaların mutlaka belli başlı nitelikleri taşıyor olması gereklidir. Bu nitelikler kimi zaman doğuştan gelen yetenekler de olabilmektedir.

Medyum hocalar, ilim bilgilerini üstat hocalardan el verme yoluyla almaktadır. Büyü bulan hocalar gibi bu alanda ilerleyen ve kendini geliştiren tüm hocaların benzer bir eğitim sürecinden geçtiği bilinmektedir. El verme ile yapılan bu eğitimde, kişinin sırlı bilgilere en iyi şekilde vakıf olması sağlanmakta, böylece öte dünyalarla alakalı tüm çalışmalarda başarılı olması mümkün kılınmaktadır.

Havas, ledün ve daha sayısız farklı ilmin medyumluk mesleğinde kullanıldığı bilinen bir durumdur. Bu ilimler her ne kadar karmaşık olsa da alanında uzman olan gerçek bir medyum hoca en iyi şekilde bilmekte ve kullanabilmektedir. Böylesi ilimler, sıradan insanlar tarafından asla öğrenilemeyen bilgileri içeriyor olsa da büyü bulan hocalar bu ilimlere tam anlamıyla hakim olmakta, bu sayede rahman boyutlardan yararlanmamıza vesile sağlamaktadır.

Büyünün Tespitinde Hocanın Nefes Gücü Önemlidir

Büyü bulan hocalar, rahman enerjileri inceleyip üzerimizdeki büyüyü görürken her şeyden önce kendi nefes güçlerini kullanmaktadır. Nefes gücü, her hocada olması gereken, doğuştan gelen bir yetenektir. Sonradan kazanılması mümkün olmayan bu yetenek, ilmi bilgiler ile birlikte medyumluk mesleğinin temellerini oluşturmaktadır. Nefes gücü olmadan ne büyü yapmak ne de bozmak asla mümkün değildir.

Büyü bulan hocalar, kişi üzerindeki büyüyü tespit edebilmek için nefes gücü ile enerjileri yönlendirmektedir. Bozum aşamasında da yine aynı şekilde medyum hocanın nefes gücüne büyük iş düşmektedir.

Nefesi Güçlü Hocalar Enerjileri Daha Rahat Kontrol Eder

Büyü bulan hocalar, nefes gücü sayesinde rahman boyutlarda var olan hayırlı enerjileri istenen doğrultuda yönlendirebilmektedir. Büyü bozma çalışmalarında da bu şekilde bir yönlendirme yapılması gerektiği bilinmektedir.

Havas başta olmak üzere pek çok sırlı ilimle birleşen nefes gücü manevi dünyaların temelini oluşturmakta, medyum hocaların bu alemleri en iyi şekilde kullanabilmesine vesile olmaktadır. Büyü bulan hocalar da olsa başka hocalar da olsa, her zaman için nefesi kuvvetli kişilere işlem yaptırmak, öte dünyalardan en iyi şekilde yararlanabilmek adına önemlidir.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm bu yorumları görmek, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da merak ettiğiniz soruları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir