Yıldızname Hakkında Bilgiler

İnsanlar kadim dönemlerden beri bu dünyaya ait olmayan ve sonsuz bir alemi sembolize eden yıldızlara ilgi duymuştur. Bu ilgi sadece fiziksel bir alaka ile kalmayıp yıldızname gibi çalışmalar ile enerjisel etkilerinin tespit edilmesine kadar ulaşmıştır.

Yıldızname çalışmaları çok eski dönemlerden beri kullanılmaktadır. Bu çalışmalar ile insanların karar vermesi gereken zor durumlarda hangisinin kendileri için hayırlı olduğu öğrenilmekte, istenen neticeler elde edilmektedir.

Bir medyum hoca yıldızname hazırlamak için binlerce yıllık ilimlere başvurmak zorundadır. Ledün, havas, astroloji, numeroloji gibi çok sayıda ilim türü ile yapılan bu uygulamalardan netice alabilmek için hepsinde uzman seviyesinde olmak gereklidir. Bir ilimde bile eksikliği olan medyum bu özel çalışmayı yapamayacaktır.

Tarihin her döneminde kullanılmış olan yıldızname çalışmaları bugün de aktif olarak kullanılmaktadır. Eskiden padişahların, kralların önemli kararlar almadan önce başvurdukları bu kudretli güç günümüzde de aşk ve ilişkilerden kariyere kadar her alanda insanlara yardım etmektedir. Yıldıznameler bugün de tıpkı eskiden olduğu gibi bu işin ehli olan medyum hocalar tarafından yapılabilmektedir.

Yıldızname Fal Türü Müdür?

Halk arasında yaygın bir yanılgı mevcuttur. Bu yanılgıya göre yıldızname çalışmaları bir fal türü olarak görülmektedir. Ancak böylesi bir durum söz konusu değildir. Bu çalışmalar hiçbir zaman fal niteliğine sahip olmamıştır. Yine aynı şekilde eski zamanlarda pek çok din aliminin bu tarz uygulamalardan yardım aldığı görülmektedir.

Bir medyum hocanın yaptığı yıldızname çalışması sadece kişiler için rehber niteliğinde olacaktır. Bu rehberlik yıldızlarda var olan sonsuz enerjilerin hayatlarımıza olan yansımaları ile öğrenilir. Medyum hoca tarafından tahmin edilmez, hiçbir şekilde geleceği görme gibi bir durum da söz konusu olmaz.

Gerçek bir medyum hoca her zaman geleceği Allah’tan başka kimsenin göremeyeceğini söyler. Bazı dolandırıcılar geleceği görebildiklerini, olacakları söyleyen fallar yaptıklarını söylüyor olsa da bu kişilere inanmamak gereklidir. Yıldızname adı altında batıl pek çok çalışma yapan bu kişiler sadece insanları maddi ve manevi zarara uğratmaktadır.

Yıldızname Geçmişte Nasıl Yapılıyordu?

Yıldızname bugün nasıl yapılıyorsa geçmişte de benzer şekilde yıldızların enerjileri kullanılarak yapılmaktaydı. Bu çalışmalar, eski dönemlerde krallardan padişahlara kadar pek çok devlet büyüğü tarafından talep edilmekteydi.

Yıldızların enerjisi dünyanın kurulduğu ilk günden beri sabittir. Bundan bin yıl önce de bugün de aynı şekilde yıldızname çalışmaları yapılmaktadır. Bu tarz çalışmalar için kullanılmakta olan ilimler de yine aynı şekilde sabittir.

Gerçek bir medyum hoca el verme yöntemi ile elde ettiği kadim ilimleri yıldızname hazırlarken kullanır. Bu ilimler bozulmadan günümüze ulaştığı için doğru şekilde yıldızname hazırlamak mümkündür. Eğer işinin ehli ile çalışılırsa en eski ve etkili yöntemler kullanılarak gerçekten sonuç veren bir yıldızname yapılacaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir