Nohut Büyüsü

Her medyum hoca belli başlı büyüler konusunda bilgi edinmek zorundadır. Medyumların uzmanlık kazandığı çalışmalar her zaman için daha iyi sonuçlar almalarını sağlar. Nohut büyüsü yapacak bir medyumun bu alanda çalışmış olması büyü konusunda her şeyi bilebilmesi ve net sonuçlar alabilmesi için önemlidir.

Nohut büyüsü diğer büyülere kıyasla daha basit etkilere sahip olan bir çalışmadır. Medyum hocalar bu çalışmayı kolay şekilde sonuç alabilecek işlemler için yapar. Her medyum hoca nohut büyüsü yapmayabilir.

Her büyüde olduğu gibi nohut büyüsünde de medyum hocaların eğitimli olması çok önemlidir. Bu büyünün yöntemleri de her zaman için kadim dönemlerden günümüze kadar gizli şekilde, el verme yöntemi ile ulaştırılmıştır. Medyum hocalar büyü yaparken bilgileri bu şekilde edinerek çalışmalarını tamamlamaktadır.

Nohut büyüsü yapacak bir medyumun sadece büyü yöntemleri hakkında bilgi sahibi olması da yeterli değildir. Medyum hocanın aynı zamanda nefes gücü kontrolünü de bilmesi gerekir. Tüm büyülerde nefesi iyi şekilde kontrol edebilmek çalışmaların doğru yapılabilmesi için en önemli şarttır.

Medyumların yaptıkları tüm büyülerin kaynağı aynı olsa da çalışmayı yaparken kullanılan yöntemler değişebilir. Medyum hocalar nohut büyüsü yaparken farklı, başka bir çalışmada bambaşka bir yöntem kullanabilmektedir. Öte alemlerin sonsuz bir derya olduğu da düşünüldüğünde, her medyumun tüm büyü yöntemlerini bilmesi imkansız bir hal almaktadır. Medyum hocalar, kendi tercihlerine ve üstatlarından aldıkları eğitimlere göre büyüleri öğrenir.

Nohut Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapabilir?

Nohut büyüsü gibi çalışmalarda mutlaka işinin ehli medyumlarla iş yapmak gereklidir. Bu tarz çalışmalar genelde aşk için yapıldığından ciddi bir enerji kullanımına ihtiyaç duyar. Büyü için gereken enerjiler neredeyse her zaman öte alemlerden geliyor olsa da bazı durumlarda medyumun bireysel enerjisine de ihtiyaç duyulur. Bu gibi durumlarda nefes gücü kullanılarak büyü devam ettirilir.

Her medyumun nohut büyüsü çalışmasını bilmeyeceğini de unutmamak gereklidir. Bu çalışma eski bir yöntem olsa da çoğu zaman daha farklı çalışmalardan daha iyi etkiler görülmektedir. Bu nedenle medyum hocaların büyük bir bölümü bu çalışmayı öğrenmeye gerek duymamıştır.

Nohut Büyüsü Yapmak İçin Hangi Eğitimler Gereklidir?

Nohut büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışması için mutlaka detaylı bir bilgi birikimi gerekir. Havas başta olmak üzere ledün ve numeroloji gibi ilimler büyülerde önemli yer tutar. Bunun dışında kimi zaman astroloji ilmine bile başvurulabilmektedir.

Profesyonel medyum hocalar çoğu zaman nohut büyüsü yerine papaz büyüsü tercih etmektedir. Papaz büyüsü diğer büyülere kıyasla daha etkili bir çalışmadır. Buna ek olarak, papaz büyüsünden alınacak sonuç da her zaman daha hızlıdır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir