Medyum Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Öte dünyanın sırlarını anlamanın tek yolu bir medyum hoca gibi eğitimden geçmek ve kendini bu alanda yetiştirmektir. Bu alemleri tanımak ve anlamak herkes için nasip olan bir konu değildir.Bu nedenle, maneviyat ile ilgili bir çalışma yaptırmak istediğinizde, medyum seçerken nelere dikkat etmeliyiz bilmemiz, akabinde doğru bir araştırma yaparak tüm bu çalışmaları işinin uzmanı olan güvenilir hocalara bırakmamız gerekmektedir.

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar için öte alemlerin sayısız farklı sırrı ve bilgisi bulunmaktadır. Gaybiyatı tanıyan ve bilen medyum hocalar, bu sırların aslında insanların hayatını güzelleştirebilecek bir araç olduğunu ifade etmektedir. Güvenilir bir medyum hoca ile çalıştıktan sonra, bu alanda her türlü desteği almamız mümkündür. Medyum seçerken nelere dikkat etmeliyiz bilmek, bu alandan yararlanabilmek için atabileceğimiz ilk adımdır. Güvenilir medyum hocalara ulaştıktan sonra bu alemlerle ilgili her şey çok daha kolay hale gelecektir.

Bir medyum hocanın manevi dünyalar ile çalışabilmesi için her şeyden önce doğuştan gelen bir nefes gücüne sahip olması gereklidir. Bu güç, sıradan insanlar ile gaybi dünyaları bilen medyumları ayıran en önemli noktadır. Medyum seçerken nelere dikkat etmeliyiz konusunda da bize fazlasıyla yardım edecektir. Medyum hocanın nefes gücü doğuştan geldiği için sonradan kazanılamamaktadır. Ancak, doğuştan gelen bu yeteneği kullanmanın tek yolu kapsamlı bir eğitimden geçmek ve medyumluk işine dair sırlı ilimleri almaktır. Bir medyum hoca bunu yapabildiği sürece gaybi alemlerle alakalı başarılı işlemler gerçekleştirmektedir. Böylesi niteliklere sahip olmayan bir kişinin medyum hoca olması mümkün değildir.

Nefes gücü kadar belirli ilimlerdeki bilgi de medyum hocalar için önemlidir. Medyum seçerken nelere dikkat etmeliyiz konusunda, özellikle iki temel ilmi bilgiye bakılması önerilmektedir. Bu bilgilerin başında, medyumların rahmani çalışmalarda kullandığı havas gelmektedir. Havas olmadan gaybiyatı tanımak ve isteklerimizde kullanabilmek mümkün değildir. Bu nedenle tüm medyum hocaların havas bilmesi gereklidir.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğeri de ledün bilgisidir. Medyum hocalar, tıpkı havasta olduğu gibi bu ilimle de manevi dünyaları daha iyi kullanabilmekte, farklı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Medyumların Her Konuda Yetkin Olması Gereklidir

Medyum hocaların çalıştığı bu özel alanlar düşünülenden çok daha karmaşık güçlerle işlemektedir. Bu dünyaları kullanabilmek için neredeyse sayısız farklı konuda niteliğe ve bilgiye ihtiyaç vardır.

Medyum seçerken nelere dikkat etmeliyiz bildiğimiz sürece bu alemlerdeki güçler bizler için bir hediye haline gelecektir. Güvenilir medyum hocalar, bizlere her türlü isteğimizi gerçekleştirmemiz adına vesile olacak, çalışmaları ile yardım edecektir.

Doğru Araştırmayı Yapmak Her Şeyin Temelini Oluşturur

Medyum hocalar ile çalışmaya başlamadan önce mutlaka doğru bir araştırma yapmak gereklidir. Bu araştırma sırasında, hangi medyumun dürüst hangisinin sahtekar olduğunu görmek mümkündür. Yine aynı şekilde, başarılı medyum hocalar da bu araştırma sırasında tespit edilecektir.

Medyum seçerken nelere dikkat etmeliyiz konusunda fikir verebilecek, medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanarak yayına alınmaktadır. Gelen tüm bu yorumları okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir