Başkasının Üzerindeki Büyü Nasıl Bozulur?

Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur sorusu büyünün etkilerini fark ederek bir şeyler yapmaya çalışan kişiler tarafından sorulur. Başka bir insandaki büyünün bozulması ile ilgili geçecek olan süreçte en çok ihtiyaç duyulacak olan şey medyumlardır. Güvenilir bir medyum ile bozulamayacak büyü neredeyse yoktur.

Başka bir kişi üzerindeki büyüye bilinçsiz bir şekilde müdahale etmemek gerekir. Önce büyü olduğundan emin olmak gerekir. Büyünün varlığından emin olmanız için elinizde bulunması gereken kanıtlardan bazıları şunlardır:

  • Kişideki yoğun tavır ve hal değişimleri
  • Kişinin yakınlarında veya evinde hayvan artıkları, Arapça yazılı kanlı kağıtlar bulunması
  • Güvendiğiniz bir medyum tarafından büyünün varlığını doğrulayan ifadeler

Bu 3 şeyden bir tanesi dahi büyünün varlığını kanıtlamaya yeterlidir. Öyle bir durumda artık büyünün bozulması için gerekli çalışmaların yapılması gerekecektir.

Başkasının Üzerindeki Büyü Nasıl Bozulur?

Başka bir insanda var olan büyünün bozulması aşamalarında izlemeniz gereken yol şu şekildedir:

  • Güvenilir bir medyum bulmak
  • Medyumun araştırma yapmasını sağlamak
  • Araştırma yapan medyumun sizlere söylediği şeyleri temin etmek
  • Medyumun söylediği tarih ve saatte yazılı olarak verdiği ritüelleri yapmak, duaları okumak

Büyü bu işlem adımlarından sonra bozulacaktır. Siz ritüelleri yaparken medyumlar ise büyü bozulmasında açığa çıkacak olan enerjinin yok edilmesi ile uğraşacaklardır. Bundan dolayı büyünün yapılması ve bozulması konusunda muhakkak uzman bir medyum ile çalışmanız gerekir.

Büyü Bozulduktan Sonra Ne Yapılır?

Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur diye baktığımızda büyü bozulduktan sonra artık yapmanız gereken şey onun etkilerinden bir an önce kurtulmaktır. Büyünün etkilerinden kurtulmak ise yine medyum aracılığı ile yapılır. Medyumlar büyü bozulduktan sonra insanlara bakım işlemi yaparlar. Bu bakım işlemi büyüden arta kalan her şeyi alır ve yok eder. Kısa sürede yapılacak olan bu işlemler ile birlikte hem siz büyünün etkisinden tamamen kurtulabilirsiniz hem de büyüyü yaptıran kişiyi fark edebilirsiniz.

Büyünün etkisinde arındıktan sonra ise yapmanız gereken son bir şey kalmaktadır. Büyüyü yaptıran kişi tekrar size büyü yaptırmak isteyebilir. Bu durumda yeni yapılacak olan büyüden de korunmak isteyebilirsiniz. Medyumlar, koruma büyüleri yaparak sizleri her türlü probleme karşı korumaktadır. Özellikle aynı büyünün tekrar yapılmaması için gereken ne varsa medyumlar tarafından yapılmaktadır. Kimi zaman muska ile koruma sağlanırken kimi zamansa farklı bir büyü ile koruma sağlanabilir.

Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur konusunda görüldüğü üzere medyumların üzerine çok sorumluluk düşmektedir. Bundan dolayı medyumlar ile birlikte yapılacak olan işlemlerde sizleri yönlendiren medyuma güvenmelisiniz. Güvenilir bir medyum bulduğunuzdan ve onunla bu işlemleri yaptığınızdan emin olmanız gerekir. İşinin ehli olan bir medyumu ise ancak internet üzerinden bulabilirsiniz.

Sitemizde ziyaretçilerden gelen ve medyumlar hakkında detaylı bilgilere yer verilen yorum ve görüşler bulunmaktadır. Bu yorumlara bakarak güvenilir bir medyum bulmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir