Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Yorum ve Önerileri

Manevi dünyalar bizlere hediye edildiği ilk günden beri pek çok amaçla kullanılan, sayısız farklı çalışma geliştirilmiştir. Papaz büyüsü yapan hocalar tarafından da kullanılan bu işlemler, kimi zaman insanlar için hayırlı olmuş, kimi zaman ise hayırsız durumlar yaratmıştır. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar tarafından belirtildiği üzere, yolundan sapmamış ve kötü niyetlere bulaşmamış hiçbir medyum hoca, bu dünyaların bilgisini olumsuz işlemlerde kullanmamaktadır.

Papaz büyüsü, pek çok kişi tarafından bilinen ve çok uzun sürelerdir kullanılan özel bir çalışmadır. Papaz büyüsü yapan hocalar, bu işlemi neredeyse binlerce yıldır sürdürmektedir. Bugün de insanlara yardım vesilesiyle yapılan bu çalışmalarda medyum hocaların nitelikleri büyük önem taşımaktadır.

Bir medyum hoca, papaz büyüsü yapabilmek için rahman alemlerde var olan ve çıplak gözle göremediğimiz enerjileri iyi tanımak zorundadır. Papaz büyüsü yapan hocalar, tüm bu enerjilerde uzmanlaşabilmek adına çok uzun bir eğitimden geçmektedir. Bu eğitim sırasında, hem hocanın nefes gücünü kullanabilmesi adına sırlı bilgiler, hem de papaz büyüsünün yöntemleri anlatılmaktadır.

Medyumluk işi bazı özel kurallara sahiptir. Bu kuralların en başında bilginin gizliliği gelmektedir. Papaz büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocalar bildikleri her şeyi en iyi şekilde saklamakta, el verme yoluyla gelecek nesillere ulaştırmaktadır.

Gaybi dünyaların herhangi bir zaman mefhumu yoktur. Bu nedenle, fiziksel dünyada var olduğu gibi bir son kullanma tarihinden veya büyü yöntemlerinde güncellemeden söz edilememektedir. Papaz büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, bu alanda çalışma yapan tüm hocaların işlemleri neredeyse binlerce yıllık kökenlere sahiptir. Bu çalışmalar, el verme yoluyla aktarıldıkları için nesiller boyu bozulmadan, aynı özünü koruyarak günümüze kadar ulaşmıştır. Güvenilir bir medyum hoca, tüm bu bilgileri yine aynı geleneklere bağlı kalarak gelecek nesillere aktaracaktır.

Papaz Büyüsü Tehlikeli Midir?

Papaz büyüsü yapan hocalar, bu büyünün enerjilerini rahmani dünyalardaki hayırlı enerjilerden almaktadır. Havas, ledün ve buna benzer pek çok ilim vesilesiyle kullanılan bu hayırlı enerjiler, medyum hocaların tüm çalışmalarında temel niteliğini oluşturmaktadır.

Papaz büyüsü, her amaç için kullanılabilen esnek bir büyü uygulaması olsa da herhangi bir tehlikeye sahip değildir. Papaz büyüsü yapan hocalar, ister ayırma ister aşk amacıyla yapılsın, papaz büyüsünün hiçbir zaman zarar vermeyeceğini, zarar veren çalışmaların kara büyü enerjisi içerenler olduğunu belirtmektedir. Yaygın kanının aksine, papaz büyüsü hiçbir şekilde kara büyü uygulaması değildir.

Papaz Büyüsünde Hayırlı Enerjiler Kullanılır

Papaz büyüsü yapan hocalar, bu işi ilim temellerinde, nefes güçleri ve özel bilgileri sayesinde yapmaktadır. Bu gibi çalışmaların tehlikeli olması için mutlaka kötü enerjiler içermesi gerekmektedir. Papaz büyüsünde böylesi bir durum asla söz konusu olamadığı için güvenle kullanılabilen bir işlemdir. Bugüne kadar tarihin her döneminde bu işlem yapılmış, hiçbir şekilde zararına veya tehlikesine rastlanmamıştır.

Sizlerden sitemize tüm medyum hocalar hakkında pek çok yorum, şikayet ve tavsiye mesajı gelmektedir. Gelen tüm bu yorumları okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız, çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalarla ilgili yorum yazmak ya da merak ettiklerinizi sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir