Berlin’deki Medyumlar – Berlin Medyum Hocalar

Medyumlar, doğuştan gelen güçleri doğrultusunda manevi alemdeki varlıklar ile iletişime geçen ve onları duyan kişilerdir. Güçlerinin ilk farkına varmaları da bu sayede gerçekleşir. Berlin medyum hocalar, güçlerini kontrol etmek, onu istediği zaman kullanabilmek için sürekli olarak çalışma yaparlar.

Medyum hocalar aslında hayatları boyunca hep öğrenir. Bir profesör kadar fizik, kimya, felsefe bilen bu hocalar aynı zamanda Ledün ve Havas gibi ilimleri de öğrenir. Böylelikle genellikle bu işler ile uğraşan kişilerin ellerinde bulunan rehber kitaptan en makul düzeyde faydalanma şansı elde eder.

Büyünün yapılması 2 evren ile alakalı bir durumdur. Büyünün yapıldığı bu evrendeki enerjiler manevi alemlerdeki ise canlılar kullanılır. Dolayısı ile 2 dünyanın incelenmesi ve kontrol altına alınabilmesi şarttır. Başlarda medyum hocalar güçlerini kontrol altında tutamayabilir. Bu durumda onlara otomatik medyumlar denir. En yüksek mertebe olan Sezgisel medyumlara yükselmek için ellerinden geleni yapan Berlin medyum hocalar bu seviyeye ulaştıklarında ise artık tamamen mesleğin erbabı olurlar. Bu aşamadan sonra olayları kontrol altında tutma, olayları şekillendirme ve yaptıklarının sonuçlarını bilme gibi farklı mental özellikleri ortaya çıkar.

Medyum Hoca Çeşitleri ve Seviyeleri

Medyum hocaların seviyeleri oldukça farklıdır. Ancak biz bu yazımızda genel olarak 3 farklı medyum çeşidinden bahsedeceğiz.

  • Otomatik Medyumlar: Bu medyum hoca hareketlerini kontrol eder. Ne yapmak istediğini bilir ancak gelişen olaylar sonrasında gelişmeleri kontrol altında tutamaz.
  • Mekanik Medyumlar: Bu hocalar ise idraksiz bir şekilde hareket eder ve dışarıdan ne yaptığı anlaşılamaz. Sanki onu farklı birileri hareket ettiriyor gibi görülür.
  • Sezgisel Medyumlar: Yaptığını ve onun sonuçlarını çok iyi bilen, durumu kontrol altında tutmayı başarabilen hocalardır. Medyumluğun en üst mertebesi budur. Çünkü bu medyumlar en güçlü medyumlardır.

Berlin medyum hocalar içerisinde de her grupta medyum bulunur. Hatta dolandırıcı medyumlar dahi bulunur.

Hocalar tarafından yapılan işlemlerin başında büyü ve sihir yapmak gelir. Bu işlemlerde hoca dünyevi güç olarak enerjileri manevi güç olarak ise ölen kişilerin ruhlarını kullanır. Her iki dünyadan aldığı güç doğrultusunda yaptığı işlemlerde istediği sonucu alma ihtimali %100’e yakındır.

Sezgisel medyum olarak geçen hocalar, yaptıklarını çok iyi derecede yaparlar ve sonuçlarından da emin olurlar. Bu nedenle o hocaları bulmak çok önemlidir. Ancak günümüzde çok sayıda dolandırıcı Berlin medyum hocalar bulmakta mümkündür. Önemli olan nokta gerçek hocayı bulmak ve bunun için araştırma yapmaktır. İnternet üzerinde hocalar hakkında yapılacak olan araştırma sonrasında bilgi almak mümkündür. Çünkü kişiler hocalar ile yaptıkları işlemlerde onları tanırlar ve hocalar hakkında yorumlar yaparlar. Bu yorumların araştırılması dahi gerçek bir hocaya giden yolun anahtarını tamamen açar.

Web sitemizde hocalara yönelik olarak üyeler tarafından yazılan pek çok yorum yer alır. Bu yorumlar vasıtası ile işinin ehli olan profesyonel bir hocaya ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir