Hatay Büyü Yapan Hocalar

Hatay büyü yapan hocalar ve diğer şehirlerden büyü yapan hocalar söz konusu olduğunda en güvenilir hoca bulunması önem arz etmektedir. Büyü kişinin hayatını etkileyen ve kişinin büyüye bel bağlamasını sağlayan bir yöntemdir.

Büyü yapan hocalarda en eski büyü kitaplarından edindikleri kadim bilgiler bulunmalıdır. Büyü yapılması için kullanılan diller, en eski semantik dillerden oluşmaktadır. Eski semantik diller ortaya büyük enerjiler yayabilmektedir. Duaların ve büyülerin Arapça gibi eski dillerle yapılmasının nedeni budur. Söylenen kelimelerden ortaya frekans ve enerji yayılmaktadır. Çıkan enerjinin doğru kullanılması ve yönlendirilmesi sonucunda büyü ortaya çıkmaktadır. Enerji yayan bilgilere sahip olan ve nefesi kuvvetli, yönlendirmesi güçlü, ilmi yüksek Hatay büyü yapan hocalar bulmak insanların isteklerinin gerçekleşmesi için önem arz etmektedir.

Son dönemlerde büyü ve falcılık adı altında insanları sömüren pek çok sistemli, düzenekli dolandırıcılar ortaya çıkmıştır. Bu tür dolandırıcılar; insanlar fark etmeden yıllarca onları kandırabilmektedir. Hatta pek çok insanın duygu durum bozukluğu yaşamasına neden olabilmektedir. Kişinin akıl ve ruh sağlığını da koruyarak büyü yapması için gerçek medyum hocalara ihtiyaçları olmaktadır. Bu yüzden iyice araştırılmadan hiç kimseye güvenmemek gerekmektedir. Aksi takdirde kişilerin hayatları ve emekleri bir hiç uğruna ziyan olabilmektedir.

Büyü Gerçek Midir?

Büyü pek çok din ve insan tarafından gerçekliği kabullenilmiş bir enerjidir. Büyü, boyutlar arası bir enerji olarak da tanımlanmaktadır. İnsanların düşünceleri, hal ve hareketleri, istekleri hatta varlıkları dahi enerjiden oluşmaktadır. İçine dönmüş ve ruhunu kabullenmiş pek çok insan enerjisini doğru kullanarak ve doğru yönlendirerek hayatlarını istedikleri yönde devam ettirebilmektedir. Manevi ilimlerde buna çeşitli isimler verilmektedir. Her dinde ismi farklı olsa da kapısı bir olan bir yolculuktur enerji. Büyü de bu tür enerjilerden bir tanesidir.

Büyünün gerçekten var olabilmesi için; büyüyü yapan kişinin gerçek bir hoca olması gerekmektedir. Gerçek medyum hocaları; psişik yeteneklere sahip, kadim bilgileri doğru yönde kullanabilen ve kişinin arzusunu yerine getirebilen enerjileri ortaya çıkan kişilerdir. Hatay büyü yapan hocalar arasından gerçek bir hocayla çalışmak kişinin istediği büyünün gerçekten var olmasına fayda sağlamaktadır. Aksi takdirde ortaya ne enerji ne de büyü çıkabilmektedir. Kişiler dolandırıcılığa maruz kalmaktadır. Bu tür durumlarda dolandırıcılar kişilerin gerçeklik algısıyla da oynayıp manipülasyon yapabilmektedir. Kişinin manipülasyona uğradığını fark etmesi aylarca kandırılmasına yol açabilmektedir. Gerçek bir hocayla çalışmak bu tür durumların yaşanmaması için oldukça önemlidir.

Google verilerine göre Hatay’da en çok şu ilçeler medyum hoca aratmaktadır:

Altınözü
Antakya‎
Arsuz
Belen‎
Defne
Dörtyol‎
Erzin‎
Hassa‎
İskenderun‎
Kırıkhan
Kumlu
Payas
Reyhanlı‎
Samandağ‎
Yayladağı‎

Herkes Büyü Yapabilir Mİ?

İnsanlar büyü yapabilmesi için çok derin eğitimler almış olması gerekmektedir. Büyü yapabilen ve bozabilen hocalar; boyutların varlığını kabul etmiş, ruhlarında tüm kadim bilgilerin bulunduğu fark etmiş ve nefesleri ile enerji yaratabilen yeteneklere sahip insanlar olmaktadır. Bu yüzden her insanın büyü yapabilmesi ve her yapılan büyünün etkisini göstermesi imkansızdır. Yapılacak büyülerin tutması için nefesi ve ilmi boyutlardan geçebilen, yer ve gök arasındaki enerjiyi; kalbiyle ve bilgisiyle kurabilen Hatay büyü yapan hocalar bulunmalıdır.

Gerçek hocaları bulmak için siz de sitemize yorum yapabilir veya buraya tıklayarak hocalar hakkındaki deneyimleri okuyabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir