Dolandırıcı ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde bir ürünün aslı ve sahtesi arasında çok ince bir çizgi bulunmaktadır. Ancak medyumlar arasındaki bu çizgi daha belirgindir. Çünkü gerçek bir medyumun doğuştan gelen bazı özelliklere sahip olduğunu bilen insanlar onları sahtelerinden daha rahat ayırmaktadırlar. Sahte medyum hocalar ile yapılan uygulamaların başarılı olma ihtimali olmadığından dolayı kısa sürede tüm hocalar yakayı ele vermektedir.

Gerçek bir hocayı sahte olanından ayırmak son derece basittir. Çünkü gerçek bir hocanın pek çok farklı özelliği vardır. Bunlardan bazıları karşımıza şu şekilde çıkmaktadır:

  • Büyü Yapmak ve Büyü Bozmak: Gerçek bir medyum hoca büyü yapma konusunda başarı sağlar. Çünkü onların asıl güçleri bu doğrultuda yer alır ve kendilerini büyü konusunda yetiştirirler. Hayatları boyunca yaptıkları çalışmaların ana noktasında büyü yer almaktadır.
  • Muska: Muska hazırlamakta her medyumun yapması gereken işlemlerden bir tanesidir. Sahte medyum hocalar muska içerisine hiçbir şey yazmazlar. Ancak muskanın içerisi açılmayacağı için bunu fark etmek zordur. Sadece deri parçası taşımamak ve gerçek bir muska taşımak için yine güvenilir medyum bulunması gerekir. Havas ilminden ledün ilmine kadar farklı ilimleri bilen medyumlar tarafından hazırlanan muskalar sizi doğrudan istediğiniz sonuçlara götürür.
  • Ruhlarla Konuşmak: Medyumların bir diğer özelliği de ölen kişilerin ruhları ile iletişime geçmektir. Kısa sürede iletişime geçebilen medyumlar, onlardan istediğiniz bilgileri en doğru ve net şekilde alabilir. Bunun için en başta 6. hisleri olmak üzere farklı özelliklerini de devreye çıkarmaktan çekinmezler.
  • Gayb Alemlerine Trans Olmak: Medyumlar farklı özellikleri kapsamında en başta gayb alemlerine ulaşmayı başarırlar. Bunun için bedenlerini dünyada bırakırlar ve kendi ruhları ile gayb alemlerine ulaşabilirler. Sahte medyum hocalar ise asla böyle şey yapamazlar. Bundan dolayı güvenilir olanlarına ulaşmak ve gerekirse manevi alemlerin gücünden istifade etmek son derece önemlidir.

Bunun gibi farklı özellikleri bulunan medyumlar arasındaki gerçek olanlarına ulaşırsanız eğer o zaman aradığınız sonuçlara kısa sürede erişebilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey güvenilir medyum bulduğunuzdan emin olmaktır.

Sahte Medyumlar Nasıl Bulunur?

Günümüzde teknoloji ilerledikçe aslında internet üzerinden her şeyi bulmak daha mümkün bir hale gelmektedir. Burada sizlerin yapması gereken ise internetten yapacağınız araştırmalarda nerelere odaklanmanız gerektiğini çözmektir. Kısa sürede aradığınız medyuma ulaşmak için öncelikli olarak doğru bilgilere ihtiyacınız olacaktır.

Sahte medyum hocalar arasından kurtulmak için sizlerin doğru bir şekilde yönlendirilmesi gerekir. Doğru bir şekilde sizi yönlendirecek olan yer ise tarafsızlık ilkesi ile hareket eden siteler olacaktır. Sitelere insanların yaptığı yorumlar medyumlar hakkında sizleri en doğru yere yönlendirmeyi başaracaktır.

Ziyaretçilerimizin büyük bir kısmı sitemize medyumlar hakkında farklı bilgiler yer alan yorumlarını paylaşmaktadır. İhtiyacı olan herkesin bakması için bu yorumlar ana sayfa üzerinde toplanmaktadır. Sizler de yorumları okumak ve ana sayfa üzerindeki bu yorumları değerlendirmek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir