Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk büyüleri, pek çok türde olduğundan ötürü kişiden kişiye göre değişiklik gösterecektir. Aşk büyüsü hususunda ritüeller kadar medyum seçimi de bir hayli önem taşıyan bir konudur. Mutlu olmak ve his beslenen kişiyle beraber bir hayat sürmek için bu konuda destek alınması önemli bir husus olarak ele alınmalıdır.

Aşk büyüleri, niyeti belli olmayan kişilere odaklı olarak yapılmamalıdır. Uzman medyum hocalar da başlangıç evresinde hangi amaçla bu tip büyülere gerek duyulduğunu sormaktadır. Öte yandan intikam amacıyla bu büyülere gerek duymak tasvip edilmeyen konular arasında yer almaktadır. Her zaman medyum hocalar bu konularda sorgulamalarda bulunacak ve iyi niyetli olan insanların büyü taleplerini değerlendirmeye alacaktır.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyülerini anlama yolları için belli başlı belirtiler kendini gösterir. Aşk büyüsü yüzünden kişide görülen değişiklikler rahatlıkla ortaya çıkabilir. Bu belirtiler şu şekilde sıralanabilir.

 • Aşk büyüsünün tutması durumunda büyü yaptıran kişiler hakkında olumlu duygular gelişmeye başlayacaktır.
 • Büyü yaptıran kişiye özlem duyulacak ve rüyalarda görülmesi hali açığa çıkacaktır.
 • Büyüye maruz kalan insanlarda dikkat dağınıklığı ve motivasyon eksikliği gibi durumlar yaşanacaktır.
 • Sadece büyü yaptıran kişiye odaklanılacak ve sosyal hayattan vazgeçilmesi hali gündeme gelecektir.
 • Ağlama etkisi sürekli olarak ortaya çıkacaktır.
 • Duygusallık ön planda olacak ve bu tipte bir anlayış tarzı açığa çıkacaktır.

Aşk Büyüsü Uygulaması Nasıldır?

Aşık etme büyülerinin hayata geçirilmesi için tüm talimatların doğru bir biçimde hayata geçirilmesi gerekmektedir. Aşk büyüsü etkisini gösterebilmesi adına bu uygulamalar tüm aşamalarıyla doğru bir biçimde izlenmelidir.

 • İlk olarak aşk büyüleri yapılırken karanlık ortamlar tercih edilmelidir.
 • Medyumlar tarafından belirtilen malzemeler eksiksiz olarak tedarik edilmelidir.
 • Ritüel esnasında güneşe doğru dönülmelidir.
 • Büyü yapımı süresince ayakta olunmalı ve gözler kapatılmalıdır.
 • Medyumlar tarafından belirtilen tılsımlı sözler 21 kez tekrar edilmelidir.
 • İsimler tekrar edilmeli ve niyetler belirtilmelidir.
 • Tüm bu aşamalar gerçekleştikten sonra 7 gün içerisinde aşk büyüsü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Büyülerin etkisine girecek olan insanlar, büyü yaptıran kişilerle anında iletişime geçerek niyetini belli etmekten geri durmayacaklardır.

Aşk Büyülerinde Kullanılan Malzemeler Nasıl Korunmalıdır?

Aşk büyüsü ritüelleri esnasında kullanılan malzemelerin muhafaza edilmesi, büyünün sürekliliği açısından önem teşkil etmektedir. Aşk büyüsü hususunda kullanılan bu malzemelerin kimsenin görmeyeceği biçimde saklanması gerektiği medyum hocalar tarafından belirtilen bir konu olmalıdır.

Malzemelerin gömülmesi esnasında medyum hocalar tarafından belirtilen tılsımlı sözler tekrar edilmelidir. Öte yandan derin bir çukur açılarak, bu malzemelerin buraya gömülmesi gerektiği belirtilmektedir. Bu malzemelerin gömüldüğü alanlar hakkındaki bilgi paylaşımı asla sağlanmamalıdır. Üçüncü kişilerle yapılacak olan paylaşımlar büyünün etkisinin azalmasının nedenleri arasında başı çekecektir. Muhafaza işlemlerinin bu şekilde gerçekleşmesi halinde aşk büyülerinin ömürlük bir hal alması durumu ortaya çıkacak düzeyde bulunacaktır.

Aşk büyüleri hakkında merak ettiklerinizi ve uzman medyum hoca seçiminizin nasıl olacağı konusunu yorum kısmını inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Güvenilir medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiyelerini de değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz soru sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir