Kısmet Açma Büyüsü Yapan Hocalar

Medyum hocalar, pek çok farklı konuda, özel çalışmalar gerçekleştirerek insanların kendilerinden talep ettikleri büyüleri yapabilmektedir. Medyumların hangi büyüyü, ne tarz bir yöntem kullanarak yapacağım tamamen kendisine bağlı bir durumdur. Hocalar, bunu tecrübeleri ve uzun yıllar boyu elde ettikleri bilgiler sayesinde öğrenirler. Hiçbir medyum hoca, yeterli eğitimden geçmeden kendine medyum diyemeyeceği için, yapacağı büyü de buna göre belli yeterliliklere sahip olacaktır. Kısmet açma büyüsü gibi büyü türlerinde de medyum hocaların tercihlerine göre farklı yöntemlere başvurduğu sıkça görülmektedir.

Kısmet açma büyüsü, genellikle malzemesiz ve sadece medyum hocanın nefes gücüyle yapılan bir uygulamadır. Ancak, bazı özel durumlarda medyum hocalar kısmet açma büyüsünü vefk yoluyla yapmayı tercih edebilirler. Vefkler, genellikle belli bir konuda korunma amacıyla kullanılıyor olsa da, kişinin enerji alanını düzenleme ve geliştirme özelliğine de sahip olduğu için, kısmet açma büyüsü için de kullanılabilmektedir.

Vefk yapımı oldukça zordur. Bu nedenle her medyum hoca kısmet açma büyüsü gibi çalışmalar için bunu tercih etmez. Ancak, özel bir durum söz konusuysa, medyum hoca büyünün işlevsel olabilmesi için gereken her şeyi yapacak, kısmet açma büyüsünün etkilerini gerekirse vefk kullanarak gerçekleştirebilecektir.

Medyum hocalar, her zaman için sonuca odaklı çalışır. Bunu elde edebilmek amacıyla her daim farklı yöntemler kullandıklarına rastlanabilir. Vefk de kısmet açma büyüsü için sıra dışı bir yöntem olsa da zaman zaman kullanılmaktadır.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir