Medyum Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Medyumların manevi alemler ile ilgili herhangi bir çalışma yapabilmesi bile mutlaka kadim dönemlerden kalan ilimler ile mümkündür. Tıpkı bir doktorun eğitim almadan ameliyat yapması mümkün olmadığı gibi herhangi birinin çeşitli ilimleri bilmeden medyumluk yapması asla mümkün olmamaktadır. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında, çalışacağınız medyumun sahip olduğu bilgi birikimi ve aldığı eğitim oldukça önemli yer tutar.

Medyumlar, çocukluktan itibaren bu mesleğe gönül vermek durumundadır. Bu alanda ilerlemek isteyen bir kişi, pek çok konuyu geride bırakarak sadece medyumluk eğitimine odaklanmalıdır. Her konuda olduğu gibi büyü konusunda da her zaman için tecrübe büyük önem taşır.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden en önemlisi medyumun eğitimi olsa da bunun dışında belli başlı konularda da mutlaka dikkatli olunması gereklidir. Örneğin, çalışacağınız kişinin yeterli nefes gücüne sahip olmaması halinde zorlu büyülerde istediğiniz tesiri görebilmeniz zor bir hal alacaktır. Her konuda işinin ehli olan profesyonel medyumları bulmak için mutlaka detaylı bir araştırma yapmanız, diğer insanların medyumlar hakkında yazdıkları yorumları incelemeniz tavsiye edilmektedir.

Medyumların Eğitim Süreci Fazlasıyla Karmaşıktır

Medyumlar, manevi dünya ile ilgili eğitim almaya başladıklarında oldukça karmaşık bir süreç başlar. Bu süreç daha küçük yaşlardan itibaren gelen, pek çok bilginin aktarıldığı, el verme adı verilen bir yoldur. Bu yolda aktarılan bilgiler, eğitimi veren üstat medyum tarafından doğrudan öğrencisine anlatılır. Bilgilerin dışarıya sızmaması veya bozulmaması adına ciddi kurallar vardır.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında çok özel yeri olan eğitim aşaması, medyumun hem pratik hem de teorik olarak büyüyü tanıdığı noktadır. Gerçek bir medyum hoca, büyü hakkında öğrendiği pek çok şeyi el verme yoluyla aktarılan bilgiler aracılığıyla edinir.

Elbette eğitim süreci sadece bilgi aktarımını içermez. Aynı zamanda, medyumun insanlara yardım edebilecek kadar tecrübe kazanması adına da çeşitli çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar yerine göre büyüler, vefkler veya yıldızname gibi işlemleri içerebilir.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden olan bu eğitim süreci, medyum hocanın yapabileceği çalışmalar ve özgeçmişinde kendini çok net belli edecektir. İyi eğitimli medyumlar, her zaman için çok daha başarılı büyüler yapabilir.

Gerçek Medyumların Eğitimi Asla Bitmez

Manevi dünya sonsuz bir yer olduğu için bu dünyadan öğrenilebilecekler de asla bitmemektedir. Bir medyum, yaptığı her büyü çalışması ile birlikte yepyeni bir tecrübe edinir ve var olan bilgisini geliştirir.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenleri unutmadığınız, işinin ehli ile çalıştığınız sürece dünyanızı değiştirecek kadar tesirli büyüler yaptırmak mümkündür. Gerçek medyum hocalar, hiçbir zaman mağdur olmadan, her zaman için en iyi sonucu alabilmeniz adına tüm tecrübe ve bilgilerini kullanacaktır.

Doğru medyumu bulabilmek için sitemize sizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Okumak, yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir