Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır & Nasıl Bozulur?

Evdeki büyü nasıl anlaşılır? Büyü ile ilgili yapılacak olan her araştırma ve işlemde muhakkak medyumların bilgisinden ve tecrübesinden yararlanılmalıdır. Doğdukları ilk andan itibaren büyü ve getirdikleri ile bir şekilde içli dışlı yaşayan medyumlar, büyü konusunda sizlere yardımı olabilecek dünya üzerindeki tek kişilerdir. Bu nedenle büyünün varlığından dahi şüphe duyulduğunda ilk yapılması gereken bir medyuma danışmak olmalıdır.

Büyülerin iyi niyet ile yapılanları çok sorgulanmaz ve etkileri büyü ile ilişkilendirilmez. O nedenle genellikle kötü niyet ile yapılan büyüler araştırılır. Evin içerisinde bir anda huzursuzluk hakim olması ile başlayan bu süreçte konunun büyüye kadar ulaşması zaten orada bir şeylerin ters gittiğini gösterir. Bu süreçte araştırmalar yoğunluk kazanırsa ve şüpheler her geçen gün artarsa orada büyü olduğu rahat bir şekilde fark edilebilir.

Medyumlar, evdeki büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabını veren kişilerdir. Gizemli, Spiritüel, paranormal olayların başlaması ile birlikte iyi bir medyum araştırmak yapılacak olan ilk şeydir. Günümüzde insanların çekememezlikleri artmasından dolayı büyü yaptıran kişiler genellikle eve veya kişiye en yakın olan şahıslardır. Yani bir nevi akrabalardır. Bu nedenle büyüyü yaptıran kişi uzakta aramak yerine yakınlarda aramak, eve girip çıkan kişilere odaklanmak en doğrusu olacaktır.

Bir ortamda büyü olduğundan şüphelenmek için kanıt niteliğinde büyülü bir nesne aranmalıdır. Ancak bu şekilde büyülü bir nesne ile büyünün varlığından medyumlar haricinde emin olmak mümkündür. Bunun haricinde medyuma danışılmışsa eğer onun yönlendirmesi ile evdeki büyülü nesne çok daha kolay bir şekilde bulunabilir.

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır? Evdeki Büyü Nasıl Bozulur?

Evde bir büyüyen şüphelenildiği zaman artık o konuda medyumların görüşünün alınması gerekir. Medyumlar sahip oldukları:

  • Duru görü özelliği
  • Enerjileri kullanarak bir yerden bilgi alma yeteneği
  • Ruhani varlıklar ile konuşabilme yeteneği

Gibi farklı şeyleri kullanarak ev hakkında bilgi alabilir. Orada büyü olup olmadığını da kolay bir şekilde öğrenebilir. Büyüyü keşfettikten sonra ise artık onun bozulması konusunda da sizleri yönlendirebilir. Bu durumda medyumlar tarafından yapılan araştırma neticesinde büyülü nesnenin medyuma getirilmesi veya onun anlattığı şekilde yok edilmesi gerekir. Büyünün bozulması konusunda bu işlemler atılacak ilk adımlardır.

Evdeki büyü nasıl anlaşılır sorusundan sonra kendinizi bulduğunuz uzman bir medyuma bırakmalısınız. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinden de kurtulmak mümkündür. Çünkü nesneyi yok etmek sizlere yapılan büyüyü bozar ancak onun etkilerinden kurtulmakta bir süreçtir. Dolayısı ile medyumlar tarafından yapılacak olan bakım işlemi ile büyünün etkisinden de kurtulmak gerekir ki en önemli konuların başında bu durum gelir.

Büyü yapma veya bozma konusunda uygulamalar yapan medyumlar hakkında sitemize sürekli yorumlar gelmektedir. Bu yorumlar sitemizin ana sayfasında toplanarak sizlerin bilgisine sunulur. Ana sayfaya ulaşmak, yorumları okumak ve düşüncelerinizi belirtmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir