Büyüden Nasıl Korunuruz?

Büyü kavramı hayatımıza yeni girmiş bir kavram değildir. Tarihin her döneminde yapılmış olan büyü çalışmaları bulunur ve bu çalışmayanların şerri olanları için büyüden korunma muskası ile önlem alındığı görülmektedir.

Büyüden korunmak için yapılan muskalar tıpkı büyüler gibi insanlığın ilk dönemlerinde ortaya çıkmıştır. İnsanlar bu sonsuz manevi alemleri sadece hayırlı işler için değil aynı zamanda şer odaklı kara büyü çalışmaları için de kullanmaktadır. Bu tür çalışmaları engellemenin ve zarar görmeyeceğinizden emin olmanın tek yolu büyüden korunma muskası ile kendinizi koruma altına almaktır.

Büyüden korunmak için muska hazırlanırken medyum hoca bu alemlere ait olmayan farklı enerjileri muska üzerine davet eder. Bu enerjilerin kaynağı Kur’an ve bazı esrarlı dualardır. Ledün, havas gibi çok eski ilimler kullanılarak belirlenen bu dualar her insana ayrı şekilde okunur. İki kişinin muskası aynı olmaz. Bu nedenle kişiye özel hazırlanan muskalar başkaları tarafından kullanılamaz.

Muskalar sizi her türlü musibetten ve kötü enerjiden koruyabilecek kadar etkili çalışmalardır. Ancak bu çalışmaların her zaman için işinin ehline bırakılması gereklidir. Duaları biliniyor olsa bile kişinin nefes gücü muska yapmak için yeterli olmayacaktır. Bu nedenle medyum hocalar ile çalışmak çok önemlidir.

Büyüden Korunma Muskasında Okunan Dualar

Büyüden korunma muskası yapılırken çok sayıda farklı duanın gücüne ve enerjisine başvurulmaktadır. Bunların neler olduğunu bilmenin herhangi bir yolu yoktur. Sadece bu işle uğraşan ve kendini bu alanda geliştirmiş olan kişiler bu duaların ne olduğunu bilebilir.

Medyum hocalar yıllar boyu eğitim alarak büyüden korunmak için muska yapabilmektedir. Bu işin eğitimini almamış kişilere asla aktarılmayan yöntemler ile bu iş gerçekleştirilir. Bilgi, medyumluk işinde oldukça kutsal bir kavramdır ve asla hak etmeyen kişiye verilmez.

Büyüden korunma muskası içerisinde Kuran’da geçen pek çok sure yer almaktadır. Bu surelerin okunma sayıları, yazılma zamanları etkisi üzerinde öneme sahiptir. Doğru şekilde hazırlanabilmesi için iyi bir hesaplama yapılması gerekir. Medyumlar bu hesaplamayı yaptıktan sonra muskayı hazırlayabilir. Hesaplama için de farklı ilimler kullanılmaktadır.

Büyüden Korunma Muskası İşinin Ehli Tarafından Yapılmalıdır

Büyüden korunmak için muska hazırlatırken mutlaka işinin ehli bir medyum ile çalışmanız gerekir. Her adımında büyük bir detay gerektiren bu çalışmanın doğru olması kesinlikle medyuma bağlıdır.

Medyum hocaların nefes gücü büyüden korunmak için muska yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesidir. Nefes gücü ne kadar yüksek bir medyum ile çalışırsanız o kadar etkili bir muska elde edebilirsiniz. İyi bir araştırma yaptıktan sonra çalışacağınız medyumdan emin olmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Medyum hocalar hakkında yazılan yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir