Büyü Bozan Hocalar Kimdir?

Yapılan büyüyü bozmak için farklı uygulamalar kullanılmaktadır. Bu uygulamalar büyülerin türlerine göre değişkenlik gösterir. Ancak bu uygulamaların, uygulanmasından önce yapılmış olan büyünün var olduğunun kesin bir şekilde tespit edilmesi gerekir. Tespit edildikten sonra ise büyünün türü öğrenilmelidir. Çünkü büyülerin türüne göre uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Büyülerin tespiti ve yapılmış olan büyülerin türlerinin belirlenmesi konularında mutlaka uzman bir medyuma danışılmalıdır. Uygulanacak olan yöntemleri ve en doğru bilgiyi verecek olan kişiler medyumlardır.

Büyünün bozulması, bazı yöntemlerle hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Örneğin, evde bulunan bir muska ile yapılan büyünün bozulması, medyumların yapacağı birkaç yöntemle hızlı bir şekilde bozulabilmektedir. Yapılmış olan büyülerin bozulabilmesi için önemli olan noktalardan bir tanesi ise ne amaçla yapıldığı ve yapılırken hangi malzemelerin kullanıldığıdır. Bu konularında doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekir. Çünkü büyü bozma yöntemi tespit edilen konulara göre farklılık gösterecektir.

Yapılmış Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Yapılmış büyü belirtileri bulunmaktadır. Bu belirtiler büyünün yapılmasından kısa süre sonra ortaya çıkar ve kişinin hayatında gözle görülür değişikliklere yol açar. Yapılmış bir büyünün etkisinde olan kişiler genellikle durumu anlamaz ya da kabul etmek istemez. Ancak zamanla ortaya çıkan farklı belirtilerle bu durum kolay bir şekilde anlaşılabilir. Yapılmış bir büyünün belirtileri açıklanacak olursa, şu şekilde sıralanabilir;

  • Kişiler, üzerinde sürekli olarak olumsuz bir enerjinin varlığını hisseder.
  • Büyü yapılmış kişilerde uykuya dalamama ve uykusuzluk hâli gözlenebilir. Bununla birlikte uyku sırasında kabuslar ve karabasan görme, bir yerden düşüyormuş gibi hissederek, sıçrayarak uyanma gibi hareketlerde bulunulabilir.
  • Ortada herhangi bir neden yokken sinirli tavırlar sergilemek ve bu durumun sürekli olarak tekrar edilmesi durumları gözlenir.
  • Daha önce olmayan ancak yapılmış bir büyünün etkisi ile aşırı temizlik takıntıları ortaya çıkabilir.
  • Günlük yaşantıda sürekli yapılan şeyleri, yapmamaya başlama ve bu işleri yaparken isteksiz olma durumları belirtiler arasında sayılabilir.
  • Kur’an-ı Kerim okumaktan ya da okunduğu yerlerden uzaklaşma durumları gözlenebilir.
  • Daha önce olmayan tikler büyü nedeniyle ortaya çıkabilir.
  • Sürekli olarak yorgun hissetmek ve iş yapamaz hâle gelmek, büyünün belirtileri arasında sayılabilir.
  • Kekemelik, yapılmış bir büyünün belirtisi olarak gözlemlenen durumlar arasındadır.

Yapılmış Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Büyü yapılması oldukça zahmetli ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Bununla birlikte bir büyünün tespiti ve bozma işlemi içinde yeterli bilgiye ve donanıma sahip olmak gerekir. Yapılmış bir büyünün tespiti için mutlaka bir uzmana danışılmalıdır. Yaşanılan bazı durumlar büyünün etkisi ile gerçekleşmeyebilir. Kişilerde tıbbi rahatsızlıkların olması farklı davranışlar sergilenmesine neden olabilir. Bu sebepten bazı testler yapılmalı ve bu testler sonucunda bir karar verilmelidir. Uzman medyumlar kişi ya da ev üzerindeki büyünün tespitinde son derece faydalı olacaklardır.

Ortaya çıkan davranışlar medyumlar tarafından incelenerek, hangi büyünün etkisi altında olunduğu öğrenilebilir. Uygulanan yöntemler sayesinde yapılmış bir büyünün etkisinde olan kişiler, söz konusu olan büyüden kurtulabilir ve eski hayatına hızlı bir şekilde geri dönebilirler. Uzman medyum ile iletişime geçerek büyülerin etkisinden kurtulabilirsiniz.

Sitemiz, medyum şikayetleri ve yorumları konusunda sizler tarafından yapılan yorumları paylaşmaktadır. Bu yorumlar vasıtasıyla işinin ehli olan hocaları bulmak mümkündür. Sizlerde kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okumak ve tecrübelerinizi paylaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir