Büyü Yapan Hoca Yorumları

İnsanların medyum hocalar ile çalışmaya başlaması, tarihin ilk dönemlerinde bile karşımıza çıkan bir durumdur. Gayba olan merak ve bu alemlerin gücünü anlama isteği, pek çok kişinin medyum hocaları el üstünde tutmasına sebep olmuştur. Büyü yapan hoca yorumlarında karşımıza çıktığı gibi, bugün de insanların gayb alemlerine olan ilgisi aynı şekilde devam etmektedir. Bu alemler, geçmişten beri insanlar için birer hediye olarak kullanılmaktadır.

Gaybın temellerini oluşturan belli başlı ilimler bulunuyor. Büyü yapan hoca yorumları ve şikayetlerinde, hakkında şikayet olan kişilerin böylesi ilimlere erişmesinin imkansız olduğu bilinmektedir. Bu ilimler, yıllar boyunca korunması, kötü niyetli insanların eline geçmeden aktarılması için el verme yoluyla öğretilmektedir. Medyumlar, bu bilgileri sadece bu alanda çalışmaya devam eden öğrencilerine aktarmaktadır. Bu süreç oldukça kapsamlı olduğu gibi, binlerce yıldır aynı gelenekler ile sürdürülmektedir.

Medyumların el verme yoluyla aktardığı bilgiler sadece ilimlerle sınırlı değildir. Büyü yapılırken kullanılan tüm yöntemlerin de aynı şekilde aktarıldığı bilinmektedir. Büyü yapan hoca yorumlarında görüldüğü gibi, sadece iyi eğitimli ve ilim bilgisi sağlam olan hocaların bu alanda başarılı olması mümkündür.

Bilgi ve eğitim medyumluk için tek başına yeterli değildir. Gerçek büyü yapan hocalar, aynı zamanda doğuştan gelen nefes gücüne de sahip olmak zorundadır. İlim bilgisi, öte alemlerin enerjilerini nasıl kullanacağını, yönlendireceğini anlatırken, nefes gücünün bu enerjileri kontrol etmeyi sağladığı bilinmektedir. Medyum olmak için, tüm bu niteliklere sahip olmak, uzun yıllar boyunca kendini geliştirmek gereklidir.

Büyülerde Tecrübe Önemli Yere Sahiptir

Büyü yapan hoca yorumları ve şikayetlerinde, gerçek medyum hocalar ile başarısız medyumları birbirinden ayıran en önemli noktalardan biri de tecrübe olarak bilinmektedir. Tecrübe konusunda zayıf olan bir medyum hocanın büyü yapabilmesi hiçbir zaman kolay olmayacaktır. Manevi dünyalar, fiziksel alemlerdeki gibi herhangi bir sınıra sahip değildir. Bu nedenle, bazı durumlarda büyünün tutması için tecrübeden yararlanılması gerekmektedir.

Tecrübeli hocalar, yaptıkları büyülerde kendi enerjilerinden ve nefes güçlerinden yoğun olarak yararlanmaktadır. Bu sayede, büyülerin çok daha hızlı tuttuğu ve etkisinin daha güçlü olduğu bilinmektedir. Büyü yapan hoca yorumları ve şikayetleri incelenirken, tercih edeceğiniz medyum hocanın mutlaka tecrübeli biri olduğuna, ismi bilinen medyumlarla çalıştığınıza emin olmanız çok önemlidir. Doğru hocayı bulduğunuz sürece, öte dünyalar ile ilgili yaptıracağınız tüm çalışmalarda başarı elde etmek mümkündür.

Herkesin Büyü İlmine Erişmesi İmkansızdır

Büyülerde kullanılan ilimler ve büyü yöntemleri tamamen gizli tutulmaktadır. Bu bilgilere erişmek için yıllar boyunca çalışmak ve büyük bir hazırlık sürecinden geçmek gereklidir. Bu nedenle, büyü yapan hoca şikayetlerinde adı geçen sahte medyumların ilim konusunda bilgisiz olduğu net şekilde bilinmektedir.

Gerçek bir hocanın uzun yıllar boyunca çalıştığı, kendini geliştirdiği bilinir. Yine aynı şekilde, gerçek bir hocanın hiçbir zaman tutmayacak büyüleri yapmayı kabul etmeyeceği de söylenmektedir. Büyü yapan hoca yorumlarında, adı bilinen ve başarılarıyla anılan medyum hocaların hiçbir zaman şikayet almadığı görülebilir.

İyi araştırma yaparak güvenilir büyü yapan hocaları bulduğunuz sürece, öte alemlerin hediyeleri insanlar için bir fırsat niteliğindedir. Bu fırsatı hayırlı işler için değerlendirmek, yeri geldiğinde maddi konularda, yeri geldiğinde ise kişilerin duygusal yaşantısında büyük katkılar sağlayacaktır. Büyüler, her konuda yapılabilen, etkili ve güçlü çalışmalardır.

Büyü yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden gelen yorumları okumak ya da dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir