Güvenilir Medyumları ve Sahte Hocaları Nasıl Anlarız?

Her ne olursa olsun insanların manevi alemlere duydukları ihtiyaç bitmez. En zor anlarında bile bu alemlerden gelecek olan bilgi ile güç alır, buradan gelen yardım ile ayakta kalabilir. Maddi veya manevi yaşanan her türlü sorun için bu alemlerden gelen destek çok önemlidir.

Bu alemlerin gizli olması ve sıradan insanlar tarafından kolayca kullanılamaması medyum hocaların önemini artırmaktadır. Güvenilir medyum hocalar, bu alemlerden elde ettikleri enerjileri farklı ilimler ile kullanarak insanların hayatlarını değiştirmeye gayret etmektedir.

Medyumluk mesleği zor ve karmaşık bir eğitim gerektirir. Bu nedenle herkes kendine medyum sıfatını yakıştıramaz. Ancak, bazı dolandırıcılar insanların zor durumlarından faydalanarak gelir elde etmek amacıyla kendini medyum gibi tanıtmaktadır. Bunlar gibi dolandırıcıların tuzağına düşmemek için güvenilir medyum hocalarla çalışmanız çok önemlidir.

güvenilir hocalar

Güvenilir medyum hocaları anlamanın çok yolu mevcut. Hepsinden önce, medyumluk mesleğinin ne olduğunu ve sınırlarının nerede çizildiğini bilmeniz gerekir. Medyumluk işi mucizevi şekilde istenilen her şeyin yapılabileceği bir durum değildir. Bazı konular sınırlandırılmıştır ve yine yanı şekilde her türlü çalışma medyum hocaların yetenekleri içerisinde gerçekleştirilemez. Bu nedenle her şeyi yapabileceğini söyleyen bir medyum hoca asla başarılı olamayacaktır.

Güvenilir medyum hocalar hiçbir zaman her şeyi yapabileceğini iddia etmez. Belli çalışmalarda belli sınırları olduğunu söyleyerek yaptıkları işleri bu sınırlar doğrultusunda değerlendirir. Örneğin, gerçek hocaların hiçbiri geleceği görebileceğini söylemeyecektir. Aksine, bu tarz çalışmaların denenmemesi gerektiğini söyleyecektir. Bunlara ek olarak, gerçek medyum hocalar asla fal çalışmaları yapmayacaktır.

Medyumlar her zaman insanların sorunlarını çözmek için çabalar. Bu sorunları çözebilecekleri ölçüde umut verirler, kendilerine danışan kişilere her zaman sadece gerçeği söylerler. Daha fazlası insanları kandırmaya gireceği için asla böyle bir şey yapmazlar.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir