Adet Kanı Büyüsü

Kökenleri oldukça eskiye dayanan adet kanı büyüsü pek çok kişi tarafından yaygın olarak tanınmaktadır. Bu büyünün istenen şekilde etki edebilmesi için farklı malzemelere ve enerjilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Adet kanı büyüsü temelde bir kadının dişil enerjilerini harekete geçirerek yapılır. Bunun için kadından bir parçaya ihtiyaç vardır. Bu parça medyum hocalar tarafından okunmak zorundadır. Daha sonra büyülenecek kişinin enerjisi ile karışıtırılmalıdır.

Adet kanı büyüsü yapımında kullanılan bir çok farklı yöntem bulunur. Bu yöntemlerde genelde malzemeler aynı olsa da medyum hocanın okuduğu dualar değişkenlik gösterir. Yapılan tüm çalışmalarda hangi duanın uygun olduğu medyum hoca tarafından yapılan ön inceleme ile belirlenmektedir.

Birden fazla amaç için kullanılabilen adet kanı büyüsünde ana amaç kişilerin birbirine kavuşması ve sevmesidir. Taraflar birbirinden çok uzaklaşmış olsa bile tekrar bir araya getirilebilir. Bu büyü doğru şekilde yapılırsa oldukça güçlüdür.

Adet Kanı Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Adet kanı büyüsü yapılırken ortaya çıkan enerjilerin etki edebilmesi için çiftlerden birinin enerjisi diğerine bağlanmak zorundadır. Bu derece yüksek bir etki yaratabilmek için de büyüyü yaptıran tarafın en yoğun enerjisinin bulunduğu kanına ihtiyaç duyulur.

Regl kanı çok fazla enerjiye sahiptir. Özellikle dişil enerjilere sahip olan bu madde büyünün temelini oluşturur. Büyü yaptıracak kişiye ait regl kanı karşı tarafın enerjisine karıştırılmalıdır. Bunu yapmadan önce medyum hocalar tarafından özel dualar okunur ve büyü bu şekilde gerçekleşir.

Adet kanı büyüsü yapılırken genellikle kesme şekere damlatılan adet kanı ile karşı tarafın enerjisine etki edilir. Bu şeker karşıya yedirilmek zorundadır. Şeker kullanılmasının enerjisel bir etkisi bulunmaz ancak kolay bir şekilde karşıya yedirilebileceği için sıkça tercih edilir. Eğer daha farklı bir malzeme kullanılması talep ediliyorsa, medyum hoca ile görüştükten sonra bu şekilde bir çalışma yapılabilir.

Karşı Tarafa Ulaşılamıyorsa Adet Kanı Büyüsü Yapılır Mı?

Medyum hocalar adet kanı büyüsü yaparken mutlaka karşı tarafa ulaşılmasına ihtiyaç duyar. Bu büyünün temelinde kişilerin enerjilerinin karıştırılması, bu sayede iradelerinin baskı altına alınması olduğu için uzaktaki bir insana yapılamayabilir.

Adet kanı büyüsünde büyülü yiyeceği karşıya yedirmek çok önemlidir. Bazı durumlarda karşı tarafa yiyecek ulaştırılamıyor olabilir. Böyle bir durumda adet kanı büyüsü yerine aynı etkiye sahip daha farklı büyü çalışmaları yapılması gereklidir.

Bu büyü yerine papaz büyüsü gibi etkili çalışmalar da tercih edilebilir. Eğer büyülenecek kişinin durumu adet kanı büyüsü yapmaya uygun değilse medyum hoca ile durum paylaşılmalı, buna göre hareket edilmelidir. Yine aynı şekilde bazı durumlarda bu büyü ile kişinin enerjisi uygun olmayabilir. Medyum hocalar bu hallerde de farklı büyülere yönlendirecektir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir