Süryani Büyüsü

Manevi alemlere ait enerjiler, dünyanın her noktasında etkin bir biçimde bizimledir. Hayatımızın her alanında, görsek de görmesek de bizimle birlikte olan, yapılan her şeyde, bir şekilde bize etki eden bu enerjiler, bu konuda uzmanlaşmış olan medyum hocalar tarafından kullanılarak istenen talepler doğrultusunda yönlendirilir. Bu yönlendirme işlemi sırasında pek çok farklı ilim kullanılır ve bu ilimler neticesinde, büyü ortaya çıkar.

Süryani büyüsü gibi büyü yöntemlerinin temeli de yine etrafımızı saran bu özel enerjiler üzerine kuruludur. Bir büyücü hoca çalışma gerçekleştirirken, bu enerjileri toplar ve yeniden programlayarak yönlendirir. Medyum hocalar, tüm büyülerde bunu hedefler.

Süryani büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman, medyum hoca öncelikle sizin için gerekli olan tekniği belirler. Daha sonra, gaybi enerjilerden en iyi şekilde yararlanmanız amacıyla gerekli uygulamaları yapar. Büyü, bu aşamadan sonra anında etki etmeye başlayarak, fiziki düzleme yansır. Bu dakikadan sonra, her şey kendiliğinden ilerleyerek, büyünün sonuç vermesi beklenecektir.

Medyum hocalar, belli durumlarda, farklı sebeplerden dolayı büyülerin tutmayabileceğini söyleyebilmektedir. Bu durum, kimi zaman çevresel faktörlerin medyum hocanın enerjisine baskın gelmesinden, kimi zaman büyü yapılırken uygulamalar esnasında yatalar yapılmasından kaynaklıdır. Her ne olursa olsun, tutmayan bir büyü gerçekleştiğinde, bu medyum hocanın sorumluluğundadır.

Örneğin, süryani büyüsü yaptırdığınızda, büyü tutmaz ise medyum hocalar büyüyü tekrar uygulayabilecekleri gibi, farklı alternatif uygulamalara da başvurabilirler. Yine aynı büyü üzerinden bir örnekle ilerlersek, süryani büyüsü aracılığıyla yapılmak istenen bağlama çalışmasının istenen etkiyi yaratmaması halinde, papaz ve canbar büyüsü gibi daha etkili ve güçlü alternatiflere başvurulabilir. Kısacası, yaptırdığınız bir büyünün tutmaması gibi bir durum söz konusu ise, medyum hocalar bunu her şekilde düzeltebilmek için gerekli uygulamayı yapacak ve almak istediğiniz sonuca sizi ulaştıracaktır.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.

3 yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir