Bakım Yapan Hocalar

Sonsuz bir öte alem hayatımızın her alanında bizi etkilemektedir. Bakım çalışması gibi çalışmalarla görülebilen enerji alanımız aslında manevi dünyaya ne kadar yakından bağlı olduğumuzu gösteren en önemli işaretlerden bir tanesidir.

Çevremizi saran sonsuz enerji alanı üzerinde pek çok farklı yer alıp barınabilmektedir. Hayatımızın normal akışı esnasında karşımıza çıkan birçok konu bu alan üzerinde kimi zaman olumlu kimi zaman ise negatif etkiler yaratmaktadır. İnsanların kendi kendine söyledikleri sözcükler bile bu alanı etkiler.

Yine aynı şekilde, yapılan büyü çalışmalarının tamamı bu alan üzerinde tesir kurarak etki göstermektedir. Medyum hocalar, bir büyü yaptıkları zaman insanların hayatını enerji alanını baskı altına alarak değiştirir. Bakım işlemi yapıldığı zaman medyumlar bu enerji alanını tanımlayabilir ve üzerinde bulunan diğer enerjileri görebilir.

Bir medyum hoca tarafından bakım yapıldığı zaman insanların enerji alanında var olan etkiler net biçimde görülür. Medyumlar bu etkilerin ne sebeple oluştuğunu tecrübe ve bilgilerini kullanarak anlayabilmektedir.

Eğer bakım sırasında büyü etkisi altında olduğunuz tespit edilirse medyum hocalar tarafından yapılan bir çalışma ile bu büyü etkisinden kurtulmanız sağlanır. Büyü bozma çalışmalarının en tesirli şekilde yapılabilmesi için öncelikle bakım işleminin doğru şekilde yapılması gerekmektedir.

Bakım sırasında görülen enerji alanı aynı zamanda karakterimizden izler de taşır. Örneğin, bir kişinin korkuları, endişeleri ve hayatını derinden etkileyen buna benzer konular bu enerji alanında yer etmektedir. Eğer kişinin enerjisi çalışmaya uygun ise medyum hocaların yaptığı bazı uygulamalar ile bakım esnasında kişiler hakkında bu tarz bilgiler de öğrenilebilmektedir.

Aşık Olunan Kişiye Yapılan Bakım Çalışması

Bakım çalışması yapılırken kişilerin enerjisi incelemeye uygun ise bahsedildiği gibi karakteristik özellikler görülebilir. Bu karakteristik özellikler arasında, kişinin hayatına yoğun şekilde tesir eden düşünceler ve hisler de bulunur. Örneğin, kişinin birine aşık olup olmadığı bakım çalışması sırasında tespit edilebilir.

Medyum hocalar bakım işlemini genellikle büyü bozma uygulamalarından önce yapmaktadır. Ancak, kendilerinden talep edilmesi halinde bu tarz bir uygulamayı da yapabilirler. Elbette bu uygulamaların herkes için yapılamayacağı, sadece enerjisi uyumlu kişilere böyle bir bakım yapılabileceği unutulmamalıdır.

Bakım Çalışması Büyü Müdür?

Bakım sırasında herhangi bir dış enerji kullanılmaz. Sadece kişinin sahip olduğu enerji alanı üzerinde tesir kuran etkiler incelenerek büyü etkisi altında olup olmadığı görülür. Eğer bakım çalışması kişinin ruh halini ve diğer özelliklerini görmek için yapılıyorsa yine aynı şekilde herhangi bir enerji kullanılmadan, sadece gözlem ile gerçekleştirilecektir.

Bakım hiçbir şekilde büyü uygulaması değildir. Bu çalışma medyum hocalar tarafından yapılan basit bir gözlem işlemidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir