Bereket Büyüsü

En basit büyü çalışmasında bile sonsuz kudreti ile tüm dünyayı saran gayb alemleri kullanılmaktadır. Bereket büyüsü gibi büyülerde de aynı kaynaktan gelen enerjiler en etkili biçimde kullanılır. Medyum hocalar, bu büyüleri yapabilmek ve bu sonsuz hediyeyi kullanabilmek için yıllar süren eğitimler almıştır.

Medyumluk mesleğinin en önemli aşaması eğitim kısmıdır. Eğitimi almayı hak etmek bile doğuştan gelen yeteneklere bağlıdır. Nefes gücü başta olmak üzere, medyumluk için yeterli özellikleri olmayan hiç kimse bu eğitime alınmaz. Bereket büyüsü gibi büyülerin bilgisi ve teknikleri bu eğitimler sırasında öğretilir.

Hak edilene verilen bu bilgi, dünyanın her yerinde ortak olarak kullanılmaktadır. Büyünün bilgisi, sadece tek bir millete veya coğrafyaya ait değil, tüm insanlığa ait bir değerdir. Bereket büyüsü gibi büyüler yapılırken de bu değere bağlı kalınarak özel çalışmalar yapılır. Her medyum hoca, insanlığın hayrı için çalışır ve buna uygun büyüler yaparak bu mesleği icra eder.

Bereket büyüsü yapıldığı andan itibaren insanlar üzerinde etki etmeye başlar. Bu etki, dünyanın neresine giderseniz gidin geçerli olacaktır. Manevi alemlerin fiziki bağlardan uzak, sadece kendi kuralları ile var olduğu unutulmamalıdır. Ne olursa olsun, öte alemlerin enerjilerinden yararlanabilmek mümkündür.

Bereket Büyüsü Uzaktan Yapılır Mı?

Bereket büyüsü yapılırken asla fiziki dünyaya bağlı bir enerji kullanılmaz. Bu büyü ile dünyevi yaşantımızda çok şey değişiyor olsa bile büyünün kaynağı her daim gayb alemleridir. Bunun bir neticesi olarak da büyünün mesafelerden bağımsız olarak yapılabilmesi mümkün olur.

Bereket büyüsü yapan medyum hocalar dünyanın neresinde olursa olsun istediğiniz sonucu verecek çalışmalar yapabilir. Çalışmalarında her zaman için gaybın gizli ilimlerini kullanır ve istediğiniz etkileri almanızı sağlar.

Uzaktan Yapılan Bereket Büyüsü Tutar Mı?

Gayb alemlerine olan ilgi, insanların bu alemlerden gelen hediyeleri kullanma isteği sadece ülkemize ait değildir. Dünyanın her noktasından, büyü ve diğer çalışmalar ile ilgili talep gelmektedir. Bereket büyüsü de dahil olmak üzere, bu talep doğrultusunda farklı büyüler farklı ülkelere yapılmaktadır.

Türkiye gibi manevi uygulamalarda merkez niteliğinde olan ülkelerden her türlü büyünün uzaktan yapılması mümkündür. Bu büyülerden elde edilen etki de dünyanın neresinde olursa olsun aynıdır. Bereket büyüsü de uzaktan yapıldığında kesin ve etkili şekilde sonuç verir.

Elbette uzaktan bereket büyüsü yapmak medyum hocaların bireysel tercihlerine bağlıdır. Bazı medyum hocalar bu tarz çalışmalar yapmamayı seçmektedir. Bunu seçmeleri, çalışmanın etkisiz olmasından kaynaklı değil kendi tercihlerindendir. Her ne olursa olsun, uzaktan veya yakından etkili şekilde bereket büyüsü yapılabilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Tamamını okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız medyumlar ile ilgili kendi yorumlarınızı yazarak diğer insanlara yardımcı olmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir