Yıldızname

İnsanların hayatları her zaman bambaşka güçlerle bağlantılıdır. Bir insan aslında fiziki bir alemde yaşarken aslında çok karmaşık güçler ona tesir eder ve hayatında bazı değişimlere sebep olur. Bu değişimler, farklı ilimler aracılığıyla görülebileceği gibi, yıldızname adı verilen özel uygulamalar sayesinde nasıl lehimize çevireceğimizi anlamamız da mümkündür. Dünyanın ve manevi alemlerin işleyişi her ne kadar karmaşık olsa da bizlere hediye olarak verilmiş bu ilimler her konuda bilgi alabilmemizi mümkün kılmaktadır.

Yıldızname adı verilen çalışmalar çok kadim dönemlerden beri uygulanan, oldukça eski bilgiler içeren işlemlerdir. Bu işlemler sırasında, medyum hocalar yaşantınız ile ilgili bilmek istediğiniz her konuya ışık tutacak ve gerekli şekilde yönlendirmeyi yapacaktır. Zorlu bir uygulama olan yıldızname çalışmaları ile insanların hayatının değişebilmesi mümkündür.

Bizlerin dünyevi yaşantısına etki eden önemli güçlerden olan yıldız enerjileri her zaman var olmuştur. Sadece bugün değil, bundan binlerce yıl önce de yapılan yıldızname çalışmalarına rastlamak mümkündür. Medyumlar, bu çalışmaları çok yüksek ilim bilgisi sayesinde gerçekleştirebilir.

Her medyumun böylesi bir işlemi yapabilmesi ve doğru sonuç alması mümkün değildir. Bu işlemde başarılı olabilmenin tek yolu, astrolojiden numerolojiye kadar sayısız farklı ilim konusunda yeteri kadar bilgi sahibi olmaktır. Bir kişinin yıldızname yapabilmesi için hem bu dünyaya ait enerjileri hem de öte alemlerin dünyamızı nasıl etkilediğini net olarak biliyor olması gereklidir. Bunu bilmek için de tecrübe ve eğitime ihtiyaç duyulur.

Her Medyumun Yıldızname Konusunda Eğitimi Olmayabilir

Yıldızname uygulamaları farklı bir eğitime ihtiyaç duyar. Bu işlemleri yapacak olan medyum hoca kendini farklı enerjileri tanımak üzerine yetiştirmiş olmalıdır. Alanında uzmanlaşmayan ve bilgisi yeterli gelmeyen bir medyum hocanın yıldıznamede başarılı olması mümkün değildir.

Bu çalışmalar klasik bir fal uygulamasından çok farklıdır. Bu uygulamada geleceği görmek gibi bir gaye yoktur. Sadece, öte alemlerden gelen ve dünyamıza etki eden çeşitli enerjiler, yıldızlardan gelen enerjiler, farklı ilimler aracılığıyla hesaplanarak hayatlarımız üzerinde ne gibi sonuçlar yarattığı anlaşılmaktadır. Yıldızname, aslında çok farklı ilimlerle yapılan bir çeşit harita çıkarma yöntemidir. Herhangi bir şekilde fallarla ilgisi olmadığı için tamamen gerçek ve geçerli temellere dayanmaktadır.

Yıldızname Karmaşık Bir Yapılışa Sahiptir

Medyum hocalar, yıldızname yapabilmek için mutlaka yeteri kadar bilgi ve eğitim sahibi olmak zorundadır. Medyumlar çoğu zaman büyü ve benzeri konularda eğitim alırken, yıldızname yapabilmek için çok daha farklı bir eğitim sürecinden geçilmesi gereklidir.

Yıldızname her ne kadar karışık bilgiler içeriyor olsa da doğru medyum hocayı tercih etmeniz durumunda hayatınızın gidişatında önemli rol oynayabilir. İş hayatından özel yaşantıya kadar her şey için yapılabilen bu uygulamalar sayesinde, insanların hayatları çok başka yollara sapabilmektedir. En zorlu durumlarda bile bir rehber niteliğinde olan yıldızname, herkesin ihtiyaç duyabileceği, ilmin hayatlarımız için ne kadar önemli olduğunu gösteren bir işlemdir.

Medyum hocalar ile ilgili sitemize sizlerden pek çok yorum, şikayet ve tavsiye mesajı gelmektedir. Gelen tüm mesajları okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfamıza gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir