Almanya’daki Medyumlar – Almanya Medyum Hocalar

Büyü kavramı zamana ve mekana bağlı değildir. Gayb aleminin enerjileriyle yapılan büyü, hangi ülkede olursanız olun uygulanabilen ve aynı şekilde etki eden bir kavramdır. Bazı büyüler için özellikle malzeme gerekiyor olsa da, malzeme bir kenara bırakılırsa, tüm büyüler istenen şekilde her ülkede gerçekleştirilebilmektedir.

Almanya’da medyum hocalar, aynı Türkiye’de olduğu gibi pek çok büyüyü gayet düzgün şekilde yapabilmektedir. Özellikle sadece enerjiler kullanılarak veya hüddamlar ile yapılan büyüler için geçerli olan bu durum, bazı durumlarda malzemeli büyü yapılması halinde değişebiliyor.

Türkiye, hem manevi ilimler konusunda zirvede olan bir ülke olması, hem de pek çok farklı ürünün yetiştirilebilmesi sayesinde malzeme ile yapılan her türlü büyü için fazlasıyla uygun. Türkiye’deki medyum hocalar bu konuda şanslı olsalar da Almanya medyum hocaları malzemelere ulaşmakta zorluk yaşayabilir.

Avrupa ülkelerinde daha katı olan gümrük kuralları nedeniyle malzemelere ulaşamayan medyum hocalar, özellikle bu tarz büyülerin yapılmasında sorun yaşamaktadır. Ancak buna rağmen, sadece enerjiler kullanarak gerçekleştirilen büyüler aynı Türkiye’de olduğu gibi gerçekleştirilebilir.

Eğer Almanya gibi bir ülkede medyum hoca arayışı içindeyseniz, özellikle bu ülkede çok sayıda alternatifiniz mevcut. Çoğu büyüde medyum hocalar başarı sağlayabiliyor olsa da, malzeme gerektiren büyülerde bu durum değişebilmektedir. Bu gibi durumlarda, büyünün zamana ve mekana bağlı olmadığını tekrar hatırlamanız gerekir. Bu doğrultuda, Türkiye’deki bir medyum hocaya başvurabilir ve aynı Almanya medyum hocalarından biri gibi, aranızdaki mesafeye bağlı kalmadan bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Büyü, kadim bir ilim olduğu için, her ülkede, işini iyi yapan herkes tarafından gerçekleştirilebilir. Ancak, bazı durumlarda sadece hocanın yeteneği yeterli gelmeyeceği için, büyünün türüne göre farklı malzemelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle, eğer bulunduğunuz ülkede bulamayacağınız malzemeler için Almanya medyum hocaları yerine, Almanya’da hizmet veren fakat farklı ülkelerde yaşayan medyum hocaları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir