Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Büyü, insanların uzak durmak için çaba gösterdiği ancak şüphelerin artması sonrasında işin içerisine girdiği görülen bir unsurdur. Büyü her insanda farklı şekillerde kendisini gösterse de bu etkiler çoğu zaman büyü yapan hoca ve büyü yapılan kişiye bağlı olarak farklılık gösterir.

Medyumlar ile birlikte yaptırılan büyü işlemleri insanlar üzerinde farklı etkiler gösterebilmektedir. Bu etkiler:

  • Medyum hocanın nefesinin gücü
  • Büyü yapılan kişinin maneviyatının gücü
  • Yaptırılmak istenen büyünün zorluğu

Bu sebepler ile birlikte kısa süre içerisinde büyünün etkisi kişide görülmeye başlar. Kimi insanda daha geç görülmeye başlasa dahi büyü yapan hoca güvenilir ve işinin ehli ise muhakkak büyünün etkisi kişide görülür.

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyünün varlığı dikkat eden kişiler için oldukça aşikardır. Ancak insanlar bu varlıktan emin olmak istemediklerinden dolayı çoğu zaman medyumlara başvurarak büyüden emin olmak isterler. Bu doğrultuda büyünün etkileri insanların manevi durumları üzerinde çok etkilidir.

İnsanların manevi olarak durgunluk yaşaması, birden hayatlarının değişmeye başlaması ve kendilerinde baş gösteren diğer rahatsızlıklardan dolayı insanlar büyünün etkisini anlayabilirler. Ancak anlaşılma sürecinden dolayı emin olamadıklarından insanlar medyumlara ihtiyaç duyarlar. Böylelikle üzerlerinde büyünün olduğunu tam olarak kavrayabilirler.

Büyü Fark Edildiğinde Ne Yapılmalıdır?

Büyünün belirtilerinden şüphelenmek başlı başına bir iştir. Çok büyük ihtimalle büyüden şüphelenmeye başlarsanız eğer tarafınıza büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir. Bundan dolayı kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu akabinde yapılması gereken şey uzman bir medyum başvurmaktır.

Büyünün varlığını kesin bir dille ifade edebilecek olan tek kişi medyumlardır. Ancak bunun haricinde hayvanların uzuvlarını görmek (domuz kulağı, kan vb.) şeylerden sonra da büyünün varlığı kesinleştirilmiş olur. Her halükarda medyum aranmaya bu süreçte başlanmalı ve güvenilir bir medyum ile birlikte büyü bozulmaya çalışılmalıdır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyünün bozulma sürecini tamamen medyum belirler. O kendi dünyasında yaptığı araştırma sonucunda büyü hakkında bilgi sahibi olur. Büyünün ne kadar güçlü yapıldığını, hangi tür büyü yapıldığını görebilir. İşte bundan sonra tecrübesini de işin içerisine katarak büyüyü bozmak için bir yol belirler.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusundan sonra bulunacak olan güvenilir bir medyuma en başta siz güvenmelisiniz. Aksi halde büyüyü bozmak gibi bir durum pek mümkün değildir. Dolayısı ile medyuma güvenmek, onun söylediklerini yapmak en önemli konulardan bir tanesidir. Hatta bu söylenilenlerin dışında fazla veya eksik bir şey yapılmaması da önem arz etmektedir. Büyü metafiziksel enerjilerden beslenir ve yanlış bir şekilde yapıldığında ortaya istenmeyen durumlar çıkabilmektedir.

Büyü ile ilgili yapacağınız her işlem için sizlere güvenilir bir medyum gerekir. Güvenilir medyumu ise sitemize yapılan yorumlar ile bulabilirsiniz. Yorumları incelemek, medyumlar hakkında yazılanları görmek ve tecrübeli kişilerle fikir alışverişinde bulunmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.