Büyüler bizim dünyamıza ait olmayan, öte alemlerde oluşan etkileri bir şekilde dünyamıza yansıtan çalışmalardır. Ayırma büyüsü gibi tüm uygulamalarda aynı şekilde bir tesir söz konusudur. Büyü, ilk olarak öte alemlerde etkisini gösterir, bunun ardından dünyamıza yansır.

Ayırma büyüsü, iki kişinin de iradesini tesir altına alan bir büyüdür. İki tarafın da enerjisi bu büyüden etkilenir. Çalışma yapılırken sadece tek bir kişiye büyü yapılmaz, iki taraf da büyüden aynı derecede tesir görür.

Gerçek bir medyum hocanın yapacağı tüm çalışmalar, en iyi ve net etkiyi almak için özel olarak belirlenen yöntemleri içerir. Bu yöntemler kimi zaman çok kadim dönemlerden kalan ilimleri içerebildiği gibi kimi zaman daha farklı bilgiler ışığında geliştirilir. Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere neredeyse tüm büyü çalışmaları için aynı şey geçerlidir. Yapılacak çalışmanın yöntemleri, sadece medyum hoca tarafından çalışmaya özel olarak belirlenmek zorundadır.

Medyumlar, bir büyü yaptıkları zaman etkisinin en doğal yollarla kendini göstermesi ister. Ayırma büyüsü gibi büyülerde de bu enerjilerin dünyamızda istenen neticeyi verebilmesi için mutlaka belli bir altyapıyı hazırlaması gereklidir. Bu durum, büyünün yapıldığı ilk andan itibaren kendini göstermeye başlar, büyü istenen tesiri tam olarak verene kadar devam eder.

Ayırma Büyüsü Doğal Şekillerde Ortaya Çıkar

Ayırma büyüsü yapıldığında, medyum hocaların yaptığı çalışma ilk olarak gözle göremediğimiz enerjisel boyutta kendini göstermeye başlar. Burada, kişiler arasında var olan bağlar üzerinde tesir göstererek etkisini yaratmaya başlar.

Yapılan çalışmanın hızlı bir şekilde etki edebilmesi adına medyum hocaların yaptığı uygulamaların dünyaya yansıması gereklidir. Medyumlar, ayırma büyüsünde kişilerin dünyevi enerjileri de çalışmaya dahil eder. Oldukça karmaşık olan bu süreç sonucunda işlemin etkileri görülmeye başlar.

Hiçbir büyü çalışması, mucizevi bir şekilde aniden tutmayacaktır. Tüm büyülerde etkiler kademeli olarak ortaya çıkmaya başlar. Ayırma büyüsü de yine aynı etkiyi, doğal yollardan ortaya çıkaracaktır. Büyü etkisi altına girenler ilk olarak birbirinden soğuyacak, daha sonra uzaklaşmaya başlayacaktır. Neticesinde ise istenen net etki ortaya çıkacak ve kişiler birbirinden tamamen ayrılacaktır.

Bir Büyü Her Zaman Kendini Hissettirir

Büyüler her ne kadar kademeli olarak etkisini göstermeye başlıyor olsa da bir büyünün tesiri ilk günden itibaren kendini göstermeye başlar. Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmaları için aynı durum net bir şekilde geçerlidir.

Gerçek medyum hocaların yaptığı uygulamalar daha ilk andan itibaren kendini gösterir. Yapılan kişiye ve büyüye bağlı olarak kimi zaman yoğun başlar, kimi zaman ise daha hafif etkiler ile anlaşılır. Ancak, gerçek bir medyumun yaptığı ayırma büyüsü her durumda istenen sonucu verecektir.

Sitemize tüm medyumlarla alakalı sizden gelen yorum ve şikayetleri ana sayfada toplamaktayız. Tamamını okumak ve dilerseniz siz de kendi yorumlarınızı diğer insanlarla paylaşmak için ana sayfa gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.