İnsanlar, gayb dünyasını tanımaya başladığı andan itibaren bu dünyalara ait ilimleri kullanmaya, kendilerini bu alanda geliştirmeye de başlamıştır. Kendinden uzaklaştırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü çalışmalarının ortaya çıkması bu ilimler sayesinde olmuştur. Medyum hocalar tarafından kullanılan ve üzerinde çalışılan bu ilimler oldukça karmaşıktır. Bir medyum hoca, en basit gibi görünen ilmi öğrenmek için bile çok uzun yıllar boyunca çalışmak, kendini geliştirmek zorundadır. Aksi takdirde, yapılan işlemden sonuç almanın imkansız olduğu bilinmektedir.

Her konuda olduğu gibi medyumluk alanında da pek çok farklı işlemden bahsetmek mümkündür. Medyum hocalar, tüm bu işlemleri ilim bilgileri sayesinde yapabilmektedir. Hangi ilimlerin ne gibi durumlarda kullanılacağını bilmek de yine yalnızca medyum hocalar tarafından yapılabilecek bir iştir. Kendinden uzaklaştırma büyüsü de olsa başka bir büyü de olsa her zaman için pek çok farklı gizemle karşılaşmak mümkündür.

Bir medyum hocanın ilim bilgisini edinebilmesinin tek yolu el verme yöntemiyle verilen eğitimlerden geçmesidir. Bu eğitimlerden geçmeyen bir medyum hocanın hiçbir şekilde başarılı çalışmalar yapabilmesi mümkün değildir.

Kendinden uzaklaştırma büyüsü de el verme yoluyla öğretilen özel bir büyü uygulamasıdır. Bu bilgilerin böylesi bir yolla aktarılmasının en önemli sebebi, yıllar boyunca bozulmadan aktarımını sağlamak, aynı zamanda kötü niyetli insanların erişimini engellemektir. Medyum hocalar, bilgilerini hiçbir zaman yazılı kaynaklarda saklamamakta, sadece sözlü olarak aktarmaktadır. Bu sayede, uzun yıllardır tüm büyü çalışmalarının yapılması mümkün olmaktadır.

Sayısız farklı yöntemle yapılabilen büyülerde, aynı ölçüde farklı ilimlerle karşılaşmak da mümkündür. Örneğin, medyumluk mesleğinin temellerinden biri olarak kabul edilen havas ilmi tüm çalışmalarda aktif olarak kullanılmaktadır. Havas ilmi ile birlikte sıkça karşımıza çıkan ledün de önemli bir bilgi kaynağıdır. Medyum hocalar, kendinden uzaklaştırma büyüsü yapabilmek için tüm bu ilimleri net şekilde kullanmakta, bu sayede gereken çalışmaların başarılı olması sağlanmaktadır. İlim bilgisi olmayan bir kişinin medyumluk mesleğinde ilerlemesi, kendine danışan kişilere yardım edebilmesi imkansızdır.

Tüm Büyülerde İlim Bilgisi Önemlidir

Gerçek bir medyum hoca, eğitimi süresince onlarca farklı ilimle çalışmayı öğrenmektedir. Bu ilimler, her büyüde kullanıldığı gibi aynı zamanda büyü olmayan, vefk ve muska gibi çalışmalarda da önemli rol oynamaktadır. Gayb alemlerinde var olan her şey enerjiler sayesinde dünyamıza yansıyor olsa da aslında bu alemlerin gerçek etkisi yalnızca ilimlerle ortaya çıkabilmektedir.

Kendinden uzaklaştırma büyüsü, diğer büyü çalışmalarına kıyasla çok daha karmaşık ve özel bir büyü olarak görülmektedir. Bu büyünün yapımında çok daha karmaşık ve özel ilim bilgileri kullanılır. Bu nedenle, özellikle bu gibi büyüleri yaptırmadan önce mutlaka iyi araştırma yapmanız ve sadece işinin ehli olan, gerçek medyum hocalara güvenmeniz tavsiye edilmektedir. Aksi takdirde, işlemlerden beklenen sonucu almak mümkün olmayacaktır.

İlim Olmadan Hiçbir Büyü Yapılamaz

İlim bilgisi yüksek olan medyum hocalar, karmaşık ve zor büyü çalışmalarında bile her zaman için istediğiniz sonuçları almayı başaracaktır. Doğru medyum hoca ile çalıştığınız ve her zaman için iyi araştırma yaptığınız sürece mağdur edilme ihtimaliniz olmayacaktır.

Kendinden uzaklaştırma büyüsü, oldukça etkili ve doğru yapıldığı sürece insanlara yardımcı olabilen bir büyü çalışmasıdır. Doğru medyum hoca ile çalışarak bu büyüden dilediğiniz derecede yararlanabilmek gayet kolaydır.

Güvenilir medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiyelerini de değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz soru sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.