Büyüler, belli şartların olgunlaşması sonucu tetiklenen enerjilerin kişilerin iradesine etki etmesi sonucunda ortaya çıkar. Bu etkinin herhangi bir sonu yoktur ve şartlar korunduğu sürece devam eder.

Geri getirme büyüsü için de geçerli olan bu duruma bir örnek vermek gerekirse, bir yumurtayı düşünebilirsiniz. Yumurtayı aldıktan sonra, onu yere atmadığınız, kırmadığınız veya başka birinin gelip yumurtayı kırmadığı durumlarda sağlam kalacaktır. Geri getirme büyüsünü yaptırarak elde ettiğiniz insana zarar vermediğiniz ve kendinizden uzaklaştırmadığınız sürece, bu büyünün etkisini kaybetmesi söz konusu olamaz. Büyünün etkisini yitirmesini yalnızca siz sağlayabilirsiniz. Büyünün her türünde olduğu gibi, bu büyüde de zaman kavramı bulunmaz veya büyüye ait bir son kullanım tarihi yoktur. Büyü, dünyevi alemin mantığında düşünülmemelidir.

Geri getirme büyüsü, sizin haricinizde yalnızca bir etmene bağlı olarak bozulabilir. Yine her büyüde olduğu gibi, büyü bozma çalışması yapılması veya güçlü bir medyum hoca aracılığıyla ayırma büyüsü uygulanması durumunda, daha önceden yaptırmış olduğunuz çalışmanın etkisini kaybettiğine şahit olabilirsiniz.

Pek çok medyum hoca, geri getirme büyüsü yaptıran kişilere, büyünün etkisinin korunması ve kötü niyetli insanlar tarafından bozulmaması amacıyla korunma muskası veya vefki önerir. Hocaların önerileri doğrultusunda hareket ederseniz, yuvanızın yıkılmadan ömür boyu devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Geri getirme büyüsünü bozmak için basit bir ayırma büyüsü bile yeterli gelebilir. Elbette hem geri getirme hem de ayırma büyüsünü yapmış olan hocaların nefesi bu konuda büyük rol sahibi. Eğer geri getirme büyüsünü gerçekleştiren hocanın nefesi yetersizse, en basit ayırma büyüsünde bile yapılan büyünün etkisini yitirebilirsiniz. Aynı durum tam aksi için de geçerlidir. Eğer büyü yaptırdığınız hoca kuvvetli bir nefese sahipse, kötü niyetli insanların işi oldukça zorlaşır.

Hangi niyetle olursa olsun büyü yaptırın, her koşulda bozulma durumlarına karşı önlem almanız gerektiğini unutmayın. Geri getirme büyüsü de mutlaka muska veya vefk yolu ile korunmalıdır. Bozulan bir büyünün yeniden yapılması, başta yaptırdığınız sürece göre çok daha zor geçebilir. Hatta bazı durumlarda büyünün etki etmesi için uzun süreli tekrarlanan seanslara bile ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle, bu tarz bir olayla karşılaşmamak için mutlaka önleminizi baştan almalısınız.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.