Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Eskişehir, medyum hocaların da büyük bir kitle ile muhatap olmasını, çok daha fazla kişinin taleplerine yanıt vermesine neden olmaktadır. Eskişehir medyum hocaları, neredeyse her alanda faaliyetlerini yürütseler de, nüfusun tamamına düzgün şekilde hizmet verebilmek için şehrin her noktasında yayılmak durumunda kalmıştır.

Küçük şehirlerde çoğunluka belli bir bölgede yoğunlaşan medyum hocalar, Eskişehir’de sadece merkezde değil, çevre ilçelerde de bulunabilmektedir. Eskişehir’in merkez haricindeki nüfusunun yüksek olması da Eskişehir medyum hocalarının şehir genelinde, her noktada bulunabilmesine vesile olmuştur.

Eskişehir’in her noktasında medyum hoca bulunabiliyor olsa da, Eskişehir medyum hocalarının yine de ağırlıklı olarak şehir merkezinde faaliyet gösterdiği söylenebilir. Ancak bu durum gerek Eskişehir’in ilçelerinde yaşayanların, gerekse Eskişehir medyum hocalarından çalışma talep eden farklı şehirlerdeki kişilerin gayb alemlerinden yararlanmasına engel olmamaktadır. Çoğu çalışmada medyum hocanın kişinin yanında olması gerekmediği ve kişiye bir şeyin ulaştırılması gerekmesi halinde kargo yolunun tercih edilebilmesi nedeniyle şehrin her noktasındaki insanlar medyum hocalardan aynı ölçüde faydalanabilmektedir.

Eskişehir medyum hocaları, hangi ilçede veya bölgede bulunuyor olurlarsa olsunlar, tüm Türkiye çapında hizmet verebilmektedir. Bu sayede hem Eskişehir halkı, hem de özellikle Eskişehir medyum hocalarına çalışma yaptırmak isteyen kişiler dilediklerini alabilmektedir.

Çoğu büyü ve gaybi aleme ait çalışma uzaktan gerçekleştirilebiliyor olsa da, eğer medyum hocanın kişinin yanına gitmesi gerekiyorsa, Eskişehir bu konuda da belli avantajlar sağlamakta. İlçeler arasındaki ulaşımın kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor olması, Eskişehir medyum hocalarına istenen her an kolayca ulaşılabilmesini, talep edilen her çalışmanın gerçekleştirilebilmesini sağlamakta.

Küçük şehirlerde yaşayanların bölgelerinde faaliyet gösteren medyum hocalara ulaşmak konusunda belli avantajları bulunuyor olsa da, Eskişehir’deki medyum hocaların da bu şehirlere yakın şekilde, kolayca ulaşılabilir oldukları söylenebilir.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.