Manevi dünyanın sırlarını anlamak oldukça zorlu ve çaba gerektiren bir uğraştır. Bu çabayı gösterebilen medyum hocalar, farklı enerjileri çok daha iyi tanıyabilmekte, insanların yaşantısına doğrudan etki edebilmektedir. Bakım yapan medyumlar da aynı şeyi yaparak, insanların üzerinde var olan kötü enerjileri çok daha net anlayabilmektedir.

İnsanların üzerinde, doğuştan gelen bir enerji alanı bulunmaktadır. Bu enerji alanı, fiziki dünyada yaşadığımız her şeyi doğrudan etkilemekte, yerine göre iyi tesirler almamızı yerine göre ise hayatımızın kötü bir yöne gitmesine neden olmaktadır. Bakım yapan medyumlar, bu enerjileri yakından tanıyarak istenen şekle sokabilmektedir.

Medyum olabilmek için ilk şart enerjileri çok yakından tanımak ve anlayabilmektir. Medyum hocalar, aldıkları zorlu eğitim süreçlerinde, bu enerjileri çok daha yakından tanımak ve kontrol edebilmek zorundadır. Bir medyum hoca, eğitimi sırasında ilk olarak bu enerjileri öğrenir. Nefes gücü ve çeşitli ilimler kullanarak, enerjiler olumlu veya olumsuz etkiler yaratacak şekilde düzenlenebilir.

Bakım yapan medyumlar, yapacakları her türlü çalışmada büyük bir enerji bilgisi kullanmaktadır. Enerjiyi tanımak ve kullanabilmek için mutlaka tecrübeli olmak gereklidir. Gayb alemlerinin sonsuz gücü, yalnızca iyi eğitimli ve alanında uzman olan medyum hocalar tarafından kullanılabilir.

İşinde uzman olmayan bir medyum hoca, hiçbir zaman enerjileri doğru şekilde kullanamayacak, başarılı çalışmalar yapamayacaktır. Özellikle, konu bakım yapan medyumlar olduğunda, medyum hocanın yüksek tecrübeye ve bilgiye ihtiyacı vardır.

Her Manevi İşlem Oldukça Zordur

Gayb alemlerinde pek çok farklı işlem bulunmaktadır. Havas, ledün ve daha sayısız farklı bir ilim aracılığıyla yapılan tüm bu işlemler için yüksek bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bakım yapan medyumlar, özellikle bu alemleri çok daha yakından tanımak, hem büyü enerjilerini hem de kişinin enerjisini anlamak zorundadır.

Bir medyum hoca, bakım yaparak kişinin büyü tesiri altında olup olmadığını anlayabilir. Elbette bunu yapabilmek oldukça zor ve karmaşık bir süreçtir. Bakım yapan medyumlar, hem tecrübe hem de bilgileri aracılığıyla bunu başarılı şekilde yapabilir. Özellikle, insanların enerjisini çok iyi tanımayı gerektiren bu süreç, mutlaka alanında tecrübe edinmiş, profesyonel medyum hocalara bırakılmalıdır.

Enerjiyi Kullanmak İçin Nefes Gücü Önemlidir

Bakım yapan medyumlar, enerjileri anladıktan sonra gerekli olan işlemi yapabilmek için nefes gücüne ihtiyaç duyar. Nefes gücü yüksek olan medyumlar, kişiyi saran enerjiyi çok kısa sürede değiştirip, kişinin hayatına normal bir şekilde devam edebilmesini sağlayabilmektedir.

Alanında uzman bir medyum hoca, özellikle havas ve ledün gibi ilimlerle gerekli çalışmayı yapmaktadır. Nefes gücü, bakım yapan medyumlar için ilim bilgisi kadar önemlidir. Bir medyum hocanın nefes gücü yüksek değilse, bakım sonrasında yapılacak olan çalışmalarda başarısız olma ihtimali bulunur. Bu nedenle, her zaman nefesi kuvvetli, tanınmış bir medyum hoca ile çalışmak gereklidir.

Bakım yapan medyumlar da dahil olmak üzere tüm medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okuyabilirsiniz. Tümünü okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazarak insanlara rehberlik etmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.