İnsanların manevi dünyalar ile her zaman bağlantısı olmuş, pek çok konuda bu alemlerden destek alınmıştır. Güvenilir medyum hocalar tarafından yapılan çeşitli büyü çalışmaları, bugüne kadar sayısız insanın hayatını değiştirmiştir. Garanti veren medyumlar kimdir bilen insanlar, manevi boyutların bu kudretini en iyi şekilde kullanabilmekte, öte alemlerden her konuda yararlanabilmektedir.

Garanti veren medyumlar, tıpkı tüm diğer hocalar gibi öte alemleri ilim bilgileri sayesinde anlamakta ve tanımaktadır. İlim bilgisi, kazanılması oldukça zor olan, sadece el verme yoluyla aktarılan bilgileri içermektedir. Bu bilgiler, üstat medyum hocalar tarafından öğrencilerine verilmekte, sıradan insanlarla paylaşılmamaktadır.

Her medyumun bilmesi gereken en önemli bilgilerin başında havas gelmektedir. Havas, farklı bir ilim olması nedeniyle, sadece nefesi güçlü kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Havas bilmek, manevi boyutları tanımak ve kullanabilmek adına çok önemli bir gerekliliktir. Garanti veren medyumların her biri, havas ilminde üstat olmak zorundadır.

Havas kadar ledünün de etkisi olduğu bilinmektedir. Bu ilim, tıpkı diğer ilimlerde olduğu gibi gaybı tanımak ve kullanmak için önemlidir. Manevi boyutlar, sonsuz bir güce ve enerjiye sahip olduğundan, birkaç ilimle bu dünyaları tanımak hiçbir zaman mümkün değildir. Garanti veren medyumlar, bu iki ilim temelinde çalışma yapıyor olsa da daha adını bile bilmediğimiz, sayısız farklı konuyu da öğrenmektedir. Medyumluk mesleğinde ilim bilgisi gizli tutulmakta, eğitimlerde neler öğretildiği tam olarak bilinmemektedir.

Garanti veren medyumlar, manevi dünyaları çok iyi tanımış ve tecrübe etmiş olmak zorundadır. Bu alemlerin ne gibi tesirlere sahip olduğu, insanları nasıl etkilediği bilinmediği sürece büyülerin yapımı da net olarak anlaşılamayacaktır. Bu nedenle, çalışma yapılacağı zaman mutlaka işinde uzman olan bir hoca bulunmak zorundadır. Garanti veren medyumlar kimler bilmeniz, öte dünyaları bu şekilde tanıyan ve kullanabilen hocaları bulmanız anlamına gelecektir.

Gaybi dünyalar tanıması kolay olan bir kavram değildir. Sonsuz sayıda farklı enerji ve güç olan bu alem, sadece kendini bu alana adayan kişilere verilmiş bir hediyedir. Gerçek hocalar, yeri geldiğinde yıllarını vermekte, bu sayede gaybi dünyaları kullanabilmektedir.

Büyü Yapmak Herkes İçin Mümkün Değildir

Garanti veren medyumlar kimdir bilen kişiler, pek çok farklı konuda büyü çalışması yapılabileceğine şahit olacaktır. Ancak, büyü yapabilmek herkesin becerebileceği bir iş değildir. Bu işi yapacak olan kişilerin mutlaka belirli vasıflara sahip olması gereklidir.

İlim bilgisi dışında, medyum hocanın nefes gücü de büyü yapımında önemli bir yere sahiptir. Nefesi kuvvetli olmayan bir medyum hocanın istenen sonucu alması tamamen şansa bağlı olacaktır. Garanti veren medyumlar için böylesi bir durum söz konusu değildir. Bu hocalar, nefes güçlerine güvendikleri için her çalışmada başarılı olabileceklerini söylemektedir.

Elbette bazı büyülerin yapımı, garanti veren medyumlar tarafından bile kabul edilemeyebilir. Özellikle tutma ihtimali düşük olan veya yapımı çok zor olan çalışmaların bu hocalar tarafından yapılmadığını görmek mümkündür.

Doğru Araştırmayı Yapmak Çok Önemlidir

Garanti veren medyumlar kimdir bilmek için mutlaka hocalar hakkında doğru araştırma yapılması gereklidir. Bu araştırma neticesinde, hangi medyum hocanın ne kadar başarılı olduğunu görmek kolay olacaktır.

Güvenilir hocalara ulaştıktan sonra her türlü büyüyü yaptırabileceğinizi unutmamalısınız. İster aşk büyüsü ister ayırma büyüsü olsun, gerçek bir medyum hocanın her konuda başarılı olacağı kesindir.

Sizden sitemize gelen tüm medyum hoca yorumlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da çalışacağınız medyum hocalar ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.