Medyumlar; insanların yüzyıllardır sorunlarında çözmeleri için danıştıkları ve şifa istedikleri kişilerdir. Medyumlar, insanlara enerjileriyle şifa dağıtmakta ve iyi niyetli büyüler yaparak ihtiyaç duyulan konuya çözüm bulmaktadır.  Dürüst medyumlardan olumlu sonuç alan kişilerin deneyimleri kulaktan kulağa yayılınca medyumlara olan talep sürekli olarak artış göstermiştir. Bu talebin sürekli olarak artması medyumluk mesleğine yalancı ve tek amacı para kazanmak olan sahte medyumları doğurmuştur. Yalancı medyumların türemesi, insanların paralarını verip hiçbir sonuç alamamasına neden olmaktadır. Haliyle medyumluk hizmeti alacak kişiler dürüst medyumlarla yalancı medyumları nasıl ayırt edeceğini bilmelidir. Bu yazımızda dürüst medyumlar ile yalancı medyumları nasıl anlarız sorusunu sizler için cevapladık.

Dürüst ve işinin ehli olan medyumlar hala piyasada var olsa da yalancı medyumların getirdiği güvensizlik dürüst medyumlara da güveni azalmıştır. Daha önce medyumluk hizmeti almamış kişiler için dürüst medyumlar ile yalancı medyumları nasıl anlarız sorusunun cevabı oldukça önemlidir. Madde madde dürüst medyumlar ile yalancı medyumların farklarını bu yazımızda açıkladık.

Dürüst medyumlar ile yalancı medyumları nasıl anlarız?

Dürüst medyumlar ile yalancı medyumların aslında en bariz farkı yalancı medyumların tüm konuşmaları paraya çıkmaktadır. Sizin sorununuzla ilgilenmezler, küçük işlemler için yüksek ücretler talep ederler. Madde madde daha detaylı incelememiz gerekirse;

  • Dürüst medyumlar tamamen şeffaf davranırlar. İhtiyacınız olan konuda hangi işlemin daha iyi geleceğini, tesirin ne zaman başlayacağı gibi sorularınızda parayı değil sizi düşünerek karar verirler. Ancak yalancı medyumlar için önemli olan tek şey sizden nasıl daha fazla para koparabilecekleridir.
  • Yalancı medyumlar sizden parayı alana kadar dini sözlerle size adeta bir şov sergilerler. Ancak dürüst medyumlar için durum farklıdır. Dürüst ve işinin ehli medyumlar işi şova dönüştürmez medyum terminolojisini kullanarak size bir şeyleri açıklarlar.
  • Dürüst medyumlar hak etmediklerini düşündükleri paraları talep etmezler. Sizin sorununuzu dinleyerek bir çözüm üretir ve düşündükleri ilk şey para değil, sorunun çözülmesidir. Ancak yalancı medyumlar ben biliyorum havasında bir tavır takınarak, sorununuzla alakasız şeyler önerebilir hatta bunlar için oldukça fahiş fiyatlar talep edebilir.
  • Yalancı medyumlar yaptıkları bir işlemin etki süresini net olarak size söylemez ve sürekli olarak sizi oyalarlar. Amaçları sadece sizin paranızı koparmaktır.  Hatta  sorununuz çözülmezse sizi hatalı görebilirler. Size ekstra seanslar aldırmak, farklı işlemler daha yaptırmak için türlü türlü yollar denerler.

Tabii dürüst ve yalancı medyumlar arasındaki en bariz fark başarı oranıdır. Dürüst medyumlar başarıya ulaşırken yalancı medyumlar başarıya ulaşamazlar.

Seçeceğiniz medyum hakkında gelen yorumları okumak, insanlara olumlu veya olumsuz deneyimlerinizi anlatmak yalancı medyumları açığa çıkarmak için oldukça önemli bir eylemdir. Siz de insanlara deneyimlerinizi anlatan yorumlar yazmak istiyorsanız veya medyum hizmeti alacaksanız ve dürüst medyum bulabilmek için yorumları okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.