Büyü yapılırken, dünyaya ait hiçbir enerji kullanılmamaktadır. Yapılan tüm uygulamalar, tamamen manevi alemleri alakadar ettiği için, dünyevi alemin hiçbir önemi bulunmaz. Bunun farkında olan medyum hocalar, yaptıkları her türlü çalışmayı bu niteliklere göre gerçekleştirir ve çalışma için talepte bulunan insanlara buna göre bilgilendirmede bulunur. Gaybi alemlerin sonsuz nitelikleri, büyücü hocaların yaptıkları çalışmaların ne gibi etkilere sahip olacağını belirtiyor olsa da, hiçbir zaman net bir süre verememektedir.

Hatay medyum hocaları, bir büyüyü yaptıkları zaman bu büyünün ne gibi sonuçlar vereceğini net olarak bilirler. Örneğin, yapılan aşk büyüsünün başlangıç etkilerinin ne olduğundan başlayarak, ne tarz bir gelişim sergileyeceği konusunda bilgilendirme yapabilirler. Tüm büyüler için aynı şekilde geçerli olan bu durum, büyücü hocanın tecrübesi ve bilgisi ne kadar yüksekse, o kadar net olacaktır.

Tüm bunların tek istisnası olan zaman konusu, gaybi alemler kadar gizemli kabul edilmektedir. Büyüler, belli bir sürede yapılıyor ve tahmini bir sürede etki ediyor olsa da, asla hiçbir zaman ne zaman tam olarak tutacağını söylemek mümkün olmaz. Hatay medyum hocaları arasında, bu işi en iyi yapan kişiler bile hiçbir zaman bir büyünün kesin tutma tarihini belirtemez.

Büyüler, özel ve hassas çalışmalardır. Her medyum hoca büyü yapamaz, her büyücü olduğunu söyleyen insan aslında basit çalışmalardan öteye geçemez. Bu gibi uygulamalar, manevi alemlerin bilgisini tam olarak edinmeye gerek duyar. Bu bilgiye tam olarak sahip olmayan bir hoca, isterse Hatay medyum hocaları arasında olsun, asla gerçek bir çalışmayı yapamaz. Adanmışlık ve disiplin gerektiren medyumluk işinde, istediğinizi size verebilecek bir hoca arıyorsanız, tüm bu sebeplerden dolayı mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız. Eğer doğru medyum ile çalışırsanız, her büyüyü en kısa sürede etki görecek biçimde yaptırabileceğinize emin olabilirsiniz.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.