Büyü denildiğinde mucizevi etkiler bekleniyor olsa da aslında bu çalışmaların her birinde özel bir ilim temeli bulunmaktadır. Bu ilim temeli, havas ve ledün gibi bilgiler ile desteklenip, medyumlar tarafından maneviyatın kullanılması ile hayatımıza dokunmaktadır. Gerçek medyum yorumlarında ismini görebileceğiniz tüm medyumlar, aslında yaptıkları her türlü büyü çalışmasını bazı ilimlerdeki bilgileri sayesinde gerçekleştirmektedir.

Büyüler her ne kadar mucizeler yaratabiliyor olsa da insanlığa verilmiş bir hediye olduğu unutulmamalıdır. Bu hediyeyi kullanabilmek ise sadece nasıl yapılacağını bilenlere nasip olmuştur. Medyumlar tarafından, kötü niyetli insanlardan korunarak günümüze kadar ulaştırılan bu bilgiler, yine medyumlar tarafından insanların yararı için kullanılmaktadır.

Gerçek medyum yorumlarında, pek çok medyum hocanın insanların en zor gününde bu ilimler aracılığıyla yardımcı olduğu görülebilir. Çok eski çağlardan beri devam eden bu geleneğin ışığında, medyum hocaların herkese yardımcı olmak için farklı çalışmalarla uğraştığı bilinmektedir.

Her ne kadar büyü yapmak ve bu bilgilere sahip olmak özel bir durum olarak bilinse de peşinden çok büyük bir sorumluluk da getirmektedir. Medyum olmak isteyen birinin bu bilgileri birkaç günde öğrenmesi mümkün değildir. Gerçek medyum yorumlarında insanlara yardım ettiği görülebilen medyumların bunu yapabilmek için hayatlarını bu alana adadıkları bilinmektedir. Eğitim sürecinden tecrübe edinmeye ve insanlara yardım etmeye kadar her noktada medyumun büyük fedakarlıklar yapması gereklidir.

Medyum Olmak Çok Uzun Bir Süreç Gerektirir

Gerçek medyum yorumlarında sayısız insana yardım eden ve manevi alemlerin sonsuz gücünü kullanabilen medyum hocalar, bu seviyeye ulaşabilmek için yıllar boyu çalışmış ve çeşitli eğitimlerden geçmiştir.

Bu eğitimlerin neler olduğunu anlamak bile güçtür. En başta, havas ve ledün gibi kadim dönemlerden kalan iki önemli ilimde uzmanlık kazanılması gereklidir. Bu iki ilim de oldukça zor olduğu gibi herkes tarafından anlaşılması mümkün olmayan çalışmalardır.

Gerçek medyum yorumlarında teşekkür edilen medyumlar sadece bu iki ilimle değil, aynı zamanda sayısız gizli uygulamayla da çalışmak zorundadır. Hangi uygulamanın nasıl öğretildiği, ne kadar zaman gerektirdiği bilinmemektedir.

Medyumların Eğitim Süreci Asla Bitmeyecektir

Gerçek medyum yorumlarında yer edinebilmek için gerekli olan eğitim süreci asla bitmeyecektir. Bu süreç, her yapılan büyü ile birlikte devam edecek, medyumlar bireysel tecrübelerini artırmayı sürdürecektir.

Gerçek bir medyum yıllar boyunca farklı konularda çalışmalar yapabilir. Bu çalışmaların neticesi olarak tecrübe edinir ve insanlara yardım edebilecek seviyeye gelir. Bunu yapmak kimi zaman yıllar boyu sürer ve hayatının her alanında büyük fedakarlıklar gerektirir.

Sitemize gelen gerçek medyum yorumları da dahil olmak üzere tüm mesaj, yorum, memnuniyet ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Tamamını okumak, dilerseniz kendi deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşmak ya da medyumlarla ilgili aklınıza takılan soruları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.