Özellikle internet ortamında o kadar çok medyum adı altında şahıs var ki aralarından gerçek medyum hocaları bulmak bazen çok zor olabiliyor. Kendimiz de daha önce medyum ararken dolandırılmış mağdurlar olarak kurduğumuz bu sitede amacımız sizlerden gelen yorum ve şikayetleri tek bir sayfada toplayarak diğer insanların dolandırılmasını engellemek.

Sayfamızda Medyum Erdoğan ile ilgili yorum ve şikayetlerinizi ana sayfamızdaki yorum formu aracılığıyla gönderebilirsiniz. Hakaret içermeyen tüm yorumlar yayınlanacaktır. Sadece Medyum Erdoğan değil tüm medyum hocalarla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Sizlere tavsiyemiz internette adı başka, banka hesap bilgilerinde başka olan medyumlara kesinlikle para göndermeyin. Bu şahısların çok büyük bölümü dolandırıcıdır ve sürekli isim değiştirmektedir. Bu yüzden haklarında internette olumsuz yazı bulmanız da imkansız olmaktadır. Çalışacağınız medyumun internette adı neyse hesap bilgilerine bakın ve orada da aynı ise yine hakkındaki yorumlara da bakabilirsiniz.

Medyum Erdoğan başta olmak üzere internette hakkında en çok yorum olan medyumlar için sayfamızda ayrı ayrı başlıklar bulunmaktadır ancak lütfen yorumlarınızı bu başlıklara değil, ana sayfamızda yer alan yorum formuna yazın.

Sayfamız prensip gereği hiçbir medyum hakkında olumlu veya olumsuz görüş bildirmemektedir. Lütfen bizden medyum tavsiyesi isteğinde bulunmayın. Sadece ana sayfamızdaki yorum formundan ziyaretçilerimizden gelen Medyum Erdoğan ve diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz.