Medyumluk ilminde, hangi çalışma ve büyü yöntemi tercih ediliyor olursa olsun, esas olan nokta, büyücü hocaların yaptıkları çalışmanın sonucudur. Bir hoca, isterse en farklı yöntemi kullansın, kendisinden talepte bulunan kişinin yapmayı istediğine vesile olabiliyorsa, o zaman büyünün geçerliliği var demektir. Kaşık büyüsü de bu göz önünde bulundurulduğunda, istenen her şey için kullanılabilir.

Medyum hocaların büyü kısmı, kaşık büyüsünü bağlama ve ayırma amaçlı, iki farklı zıt konuda kullanmaktadır. Ancak, iki konuda da ortak olan şey, gayb alemlerinin sonsuz enerjisi üzerindeki etkidir. Medyumlar, bu enerjiyi etkiler ve gerçekleşmesi istenen şey için dünyaya yansıtır. Bu istek, ister evlilik, ister ayrılık olsun, doğru uygulama ile beklenen sonucu verecektir.

Gaybi alemler, sonsuz bir kudrete ve sınırsız bir enerjiye sahiptir. Bu alemlerin enerjisinden faydalanabilmek ise insanlara verilmiş özel bir hediyedir. Elbet ki, her güzel şeyde olduğu gibi, bu alemlerin enerjilerinde de bir takım zorluklar insanları bekler. Bu enerjileri kullanacak kişilerin eğitiminden başlayan bu zorluklar, enerjiyi kontrol etmekten, doğru büyü tekniğinin belirlenmesine kadar devam eder. Bu yüzden, medyum hocalar en basit büyüleri bile uzun süren araştırmalar sonucunda yapabilmektedir. Kaşık büyüsü, dışarıdan bakıldığında basit bir çalışma gibi görünse de, çok uzun süren bir eğitim sonucunda kullanılmaktadır.

Medyumlar, aldıkları eğitimin getirdiği bilgi ve tecrübe ile, herhangi bir büyü yöntemini, herhangi bir talep için kullanabilir. Kaşık büyüsü örneğinde olduğu gibi, ayrılık ve bağlama için sık kullanılan bu yöntem, uzman bir medyum hocanın elinde evlilik bağının şekillenmesi için de kullanılabilecektir. Birkaç istisnai büyü uygulaması hariç, gerçek medyum hocaların her büyüde yapabildikleri bu farklı uygulamalar, diğer büyülerde olduğu gibi, net ve kesin sonuçlar vermeye devam etmektedir.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.