Tek bir zerresi bile hayatımız için büyüleyici olabilen rahmani alemler, bizlere tarihin her döneminde bambaşka konularda destek olmuştur. Bugün de tıpkı eskiden olduğu gibi popüler olan bu dünyalardan, gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir bildiğimiz sürece yararlanabilmek gayet mümkündür. Bu alemleri bilen ve tanıyan gerçek hocalar, yaptıkları sayısız farklı çalışma ile bizlere bu konuda en iyi desteği sağlamaktadır.

Gerçek hocalar, kendilerine gelen herkese yardım etme, hiç kimseyi mağdur etmeme felsefesi ile bu işi yapmaktadır. Medyumluk mesleğinin temeli olarak görülen insanlara yararlı olma gayesini her zaman için sürdüren gerçek medyumlar, adeta insanların rahman boyutlarla alakalı doktoru olarak düşülmektedir. Fiziksel dünyalarda çözemediğimiz, algımızın yetmediği pek çok konu bu medyum hocalar vesilesiyle, gaybi dünyaların enerjileriyle çözülmektedir.

Elbette bu mesleğin popüler olması bazı dolandırıcı ve sahte kişilerin de ortaya çıkmasını kaçınılmaz hale getirmiştir. Kendini gerçek gibi tanıtan ama maneviyat ile ilgili tek bir bilgisi bile olmayan sahte hocalar, gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir bilmeyen kişileri pek çok konuda mağdur etmektedir. Bu kişiler, insanların ne kadar zor durumda olduğunu veya hangi konuda çalışma gerektiğini umursamadan, sadece para için kendilerini medyum gibi göstermekte, dolandırıcılık yapmaktadır.

Gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir bildikten sonra rahmani dünyalarla alakalı her konuda tam olarak ihtiyaç duyduğumuz desteği alabilmek mümkündür. Etrafta her ne kadar sahtekar medyumlar bulunuyor olsa da gerçek hocalar olduğunu da unutmamak gereklidir. İyi bir araştırma yaptıktan ve doğru medyum hocalar ile çalıştıktan sonra bu kötü insanlardan uzak kalmak gayet kolay olacaktır. Sahte hocalar, manevi dünyalar ile ilgili hiçbir bilgiye sahip olmadıkları için çok kısa sürede ifşa olmakta, kendilerini belli etmektedir. Özellikle diğer insanların deneyimlerinden yola çıkarak gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir bilmek kolay bir iştir.

Gerçek Hocalar Malzemelerin Enerjisini Bilir

Gerçek hocalar, dolandırıcıların aksine manevi dünyanın pek çok hassas bilgisine vakıftır. Bu bilgiler arasında, medyum hocaların sıkça ihtiyaç duyduğu büyü malzemelerine dair bilgiler de yer almaktadır.

Büyü malzemeleri, her ne kadar fiziksel alemlerde bulunuyor olsa da manevi boyutlarda bazı enerjiler taşımaktadır. Bu enerjiler, büyünün daha hızlı tutmasına, kimi zaman daha net sonuçlar vermesine yardım etmektedir. Sahte hocalar tarafından hiçbir şekilde anlaşılması mümkün olmayan bu konu, gerçek hocalar tarafından net şekilde bilinmekte, hatta bazı büyülerde çok başarılı şekilde kullanılmaktadır.

Bazı Büyülerin Yapımında Özel Eşyalar Gerekir

Rahmaniyetteki her enerji farklıdır. Enerjilerin farklı olması, büyülerin de yine aynı şekilde farklı yapılmasını gerektirmektedir. Gerçek hocalar, kendine danışan insanlara her daim en verimli ve tesirli sonucu sunabilmek adına yeri geldiği zaman büyü malzemelerinin enerjilerinden yararlanmakta, malzeme ile yapılan büyülere başvurmaktadır.

Gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir konusunda yardım edebilecek, sitemize sizlerden gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar ile ilgili  merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.