Papaz büyüsü en çok bilinen kara büyüdür. Papaz büyüsü hakkında en bilinen yanlış papazlar tarafından yapıldığını sanılmasıdır. Papaz büyüsü oldukça ünlü medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Papaz büyüsünü yaptırmak oldukça tehlikelidir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyenlerin oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Papaz büyüsü yanlış yapıldığında kendinize gelecek olan bir büyüdür. Papaz büyüsü oldukça masum görünen en tehlikeli büyüdür. Papaz büyüsünü bozmak yapmaktan daha zor ve tehlikelidir.

Papaz büyüsü kişinin tüm hal ve hareketlerini kontrol etmek demektir. Büyüyü yaptıran kişi büyü yaptırdığı kişinin duygu ve düşüncelerini kontrol edebilmektedir. Papaz büyüsü yapılan kişinin iradesi elinden alınmış demektir. Papaz büyüsünü bozarken oldukça dikkat edilmelidir. Papaz büyüsü bozulurken kişinin mutlaka bir fotoğrafı bulunmalıdır. Papaz büyüsü bozmak oldukça zordur ve kesinlikle bir hoca yardımıyla yapılmalıdır. Kişi kendi papaz büyüsünü bozmaya çalışmamalıdır. Aksi halde kendisi de büyünün etkisi altında girebilir.

Papaz büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü oldukça farklı yöntemlerle yapılabilmektedir. Papaz büyüsü ile kişinin tüm duygu ve düşüncelerini kontrol etmek mümkündür. Papaz büyüsü yaptırmak oldukça tehlikelidir. Fakat işinin ehli medyum hocalar tarafından oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Papaz büyüsünde mutlaka büyü etkisi altında olacak kişinin kişisel bir eşyası ya da fotoğrafı bulunmalıdır. Büyü etkisi altına giren kişi tüm hür iradesini kaybedecektir. Papaz büyüsü oldukça güçlü bir kara büyüdür. Kara büyüler içinde en çok tercih edilen papaz büyüsü sadece en iyi medyumlar tarafından yapılabilir. Papaz büyüsü ile büyü etkisi altında olan kişinin tüm hareketlerini kontrol etmek mümkündür. Papaz büyüsünün bozulması papaz büyüsünün yapılmasından daha zor ve karmaşıktır. Papaz büyüsünün karar büyü olduğu unutulmamalıdır. Karar büyüler bozulurken mutlaka sabırlı olunmalıdır.

Papaz Büyüsünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü oldukça zor bozulan bir büyüdür. Papaz büyüsü etkisi altında olan kişinin kendi düşünceleri ve duyguları yoktur. Büyüyü yaptıra kişi tarafından tüm duygu ve düşünceleri kontrol edilir. Yani büyü etkisi altında olan kişi aslında büyü yaptıran kişinin duygu ve düşünceleri ile harekete eder. Kısaca büyüyü yapan kişi büyü etkisi altında olan kişinin bedenine bürünmüş denilebilir. Büyüyü yapan kişi büyü etkisi altında olan kişinin kimi seveceğine, hangi konuyu konuşacağına hangi işi yapacağına kadar her hareketini kontrol edebilmektedir. Papaz büyüsü etkisi altında olduğunu düşündüğünüz yakınızı mutlaka medyum hocaya götürmeye ikna etmelisiniz.

Eğer büyü etkisi altında olan kişi medyum hocaya gitmemekte ısrar ederse mutlaka fotoğrafı veya kişisel bir eşyası ile medyum hocanın kapısı çalınmalıdır. Medyum hoca büyünün papaz büyüsü olduğuna kesin emin olursa zorlu süreç başlar. Papaz büyüsünü bozmak oldukça zor ve uzun bir süre alabilmektedir. Papaz büyüsünü bozmak için mutlaka işinin ehli medyum hocalardan destek almak önemlidir. Papaz büyüsü bozulurken mutlaka sabırlı olunmalıdır. Papaz büyü etkisi altında olduğunu düşündüğünüz bir yakınınız var ise uzman medyum hocalardan büyünün tespit edilmesi ve büyünün bozulması için destek alabilirsiniz.

Sitemize gelen gerçek medyum yorumları da dahil olmak üzere tüm mesaj, yorum, memnuniyet ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Tamamını okumak, dilerseniz kendi deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşmak ya da medyumlarla ilgili aklınıza takılan soruları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.