Medyumlar büyü yaparken bu aleme ait olmayan enerji kullanarak işlem gerçekleştirmektedir. Bu işlemler kimi zaman ayırma kimi zaman ise aşk gibi amaçlarla yapılmaktadır. Medyum hocaların yaptıkları tüm çalışmalarda insanların yararına olması esası bulunur. Sabun büyüsü gibi uygulamalar için de aynı şey geçerlidir.

Medyum hocalar büyü yaparken hiçbir şekilde dünyamıza ait enerjiler kullanmaz. Kullanılan her enerji gayb alemlerini kaynak alır. Bu nedenle büyülerin etkisi bu dünyaya göre çok fazladır. İster sabun büyüsü ister bambaşka bir büyü çalışması olsun, her zaman medyumların kullandıkları enerjiler gayb kaynaklı olmak zorundadır.

sabun büyüsü

Sonsuz bir güce sahip olan öte alemlerden bu dünyaya yansıyan enerjiler kesin bir şekilde etki göstermeye başlar. Bu etkinin ne kadar süre devam edeceği ve büyünün istediğiniz amaca ulaşıp ulaşamayacağı tamamen medyum hocanın yeteneği ve bilgisine bağlıdır. Sabun büyüsü yapan medyum hocalar da bilgilerini, tecrübelerini kullanarak büyünün sonuç vermesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır.

Büyülerin manevi alemde şekillenmesi nedeniyle dünyevi kurallardan muaf olduğu bilinmektedir. En basit bir çalışmada bile medyum hoca tarafından yapılan işlem sadece öte alemlerde etki edecektir. O alemlerde var olan çalışmaların yansımaları bu dünyaya ulaşır ve işlemler sonuç verir.

Sabun Büyüsü Uzaktan Yapılır Mı?

Sabun büyüsü gibi çalışmalar için de öte alemlerin kuralları aynen geçerlidir. Dünyanın neresinde olursanız olun, doğru medyum hoca ile çalıştığınız sürece sabun büyüsü yaptırmanız mümkündür. Büyü enerjileri hiçbir şekilde mesafelere ve coğrafyalara bağlı kalmayacaktır.

Bir medyum hoca büyü yaparken kimi zaman malzemelere ihtiyaç duyar. Sabun büyüsü için de malzeme kullanımı fazlasıyla yaygındır. Medyumlar, büyülenecek olan kişilere ait nesneler olmadan bu çalışmaları yapamaz. Bu nedenle medyum hocaların belirttiği malzemeler mutlaka temin edilmek zorundadır.

Gerçek bir medyum hoca uzaktan veya yakından olması fark etmeksizin istenen her büyüyü yapabilir. Sabun büyüsü yapılırken de aynı şey geçerlidir. Medyumlar size her zaman en iyi sonucu verecek çalışmayı yapacaktır.

Uzaktan Yapılan Sabun Büyüsü Tutar Mı?

Sabun büyüsü de dahil olmak üzere hangi büyü çalışması olursa olsun uzaktan yapılan büyülerde hiçbir etki farkı bulunmamaktadır. Medyum hocalar aynı çalışmaları yakın veya uzak fark etmeksizin yapabilir. Malzemeli olan büyülerde, malzemeler kargo yoluyla kişilere ulaştırılır ve yine aynı şekilde net sonuçlar alınır.

Sabun büyüsü etkili bir büyü gibi görünse de aslında bu çalışmadan daha iyi sonuç veren büyü yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında profesyonel medyumlar tarafından sıkça tercih edilen papaz büyüsü gelir. Papaz büyüsü, hem daha hızlı sonuç vermesi hem de yoğun enerjiler barındırması nedeniyle daha sık tercih edilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.