Medyum hocaların manevi dünyaları kullanabilmesi için, bu dünyalarda var olan kuralları anlayabilmesi gereklidir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, bu dünyalar ile ilgili çalışmalar yapan tüm hocalar için bu durum geçerlidir. Öte dünyaların bilgisini ve kurallarını anlayamayan bir medyum hocanın büyü yoluyla insanlara yardım edebilmesi asla mümkün değildir.

Geri getirme büyüsü yapan hocalar, öte dünyanın kurallarını anlayabilmek adına ilim bilgisine başvurmaktadır. İlimler, medyum hocalar tarafından, fiziksel dünyaya ait olmayan pek çok kavramın açıklanması için önemli bir yere sahiptir. Bu ilimler, yeri geldiği zaman insan idrak kapasitesinin çok ötesinde olan olayları bile bir mantık çerçevesine oturtmaktadır.

Medyum hocalar tarafından kullanılan ilim bilgileri, fiziksel dünyadaki gibi bir okuldan veya kitaptan öğrenilememektedir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, rahmani boyutlarla alakalı çalışma yapan tüm medyum hocaların, ilim konusunda başvurdukları ilk yer antik kaynaklardır. Antik kaynaklardan aktarılan bilgilerde gizlilik her zaman en önemli esastır. Gizlilik olmadığı sürece medyum hocaların bu bilgileri binlerce yıl boyunca koruması, bozulmadan aktarabilmesi asla mümkün değildir.

Geri getirme büyüsü yapan hocalar, eğitimleri boyunca bu ilimleri silsile halinde almaktadır. Halk arasında el verme veya inisiye adıyla bilinen bu süreçte, medyum hocalar kendilerini yetiştirdikçe yeni bilgilere erişim kazanmaktadır. Bu sayede, manevi dünyaları çok daha iyi anlamaları ve gerekli çalışmalarda insanlara destek olabilmeleri mümkün kılınmaktadır.

Gaybi dünyalarla alakalı çalışmalar yapılırken her zaman için eskiden gelen bu ilimlerin kullanılması gerekmektedir. İlim temeli olmadan herhangi bir büyünün yapılabilmesi imkansızdır. Geri getirme büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, rahmani dünyalar ile çalışma yapan tüm hocalar için aynı durum geçerlidir. Her hoca, her şeyden önce ilimlere erişmek ve bu konuda yeterli niteliğe sahip olmak zorundadır.

Ledün İlminin Öğrenilmesi Zor Bir Süreçtir

Geri getirme büyüsü yapan hocalar, antik çağların en özel bilgilerinden biri olan ledün ilmini de en iyi şekilde bilmek zorundadır. Bu özel ilim, havas adı verilen bir başka ilim ile birlikte kullanılarak çalışmaların istenen etkiye ulaşmasını sağlamaktadır. Böylesi ilimlere erişimi olmayan bir kişinin medyum hoca olması imkansızdır.

Ledün ilmini öğrenmek isteyen bir kişi, öncelikle gaybi enerjilerle çalışabildiğini ispatlamak zorundadır. Geri getirme büyüsü yapan hocalar, eğitimleri sırasında üstat hocaların yaptığı pek çok testten geçmektedir. Bu sayede, gaybiyat ile alakalı bilgilerini ispatlayarak rahmani enerjileri kullanmayı öğrenmektedir.

Ledün ilminin büyünün her noktasında kullanıldığı bilinmektedir. Ancak tam olarak hangi amaçla ve ne şekilde kullanıldığını bilmek mümkün değildir. Bu gibi bilgiler, medyumluk mesleğinin sırlarından kabul edildiği için sadece medyum hocalar tarafından bilinmektedir.

Geri Getirme Büyüsünün Her Aşaması İlmi Bilgi Temeliyle Yapılır

Geri getirme büyüsü yapan hocalar, yaptıkları bu özel çalışmaların her aşamasını ilmi bilgiler temeliyle hazırlamakta ve yapmaktadır. İlim bilgisine sahip olmayan hocaların hiçbir zaman gaybiyatı tanıması ya da bu gibi zorlu işlemleri yapabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle, büyü yaptıracağınız hoca ile ilgili araştırma yaparken ilk olarak hocanın ilmi bilgisine bakmak gereklidir. Eğer hoca yeteri kadar ilmi bilgiye sahipse, yaptığı çalışma da aynı derecede başarılı olmaktadır.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiyeleri de değerlendirebilirsiniz. Geri getirme büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocalarla ilgili gelen bu yorumlara ulaşmak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.