İnsanların en çok ilgisini çeken ve kadim dönemlerden beri el üstünde tutulan bir meslek olan medyumluk, manevi dünyanın hediyelerini kullanmamızı ve bu doğrultuda isteklerimizi elde edebilmemizi sağlar. Kıbrıs medyum hocaları gibi medyumlar tarafından bugün de devam ettirilen bu eski meslek dalının temelleri özel ilimlere dayanmaktadır.

Bir medyum hocanın yetişme süreci oldukça özeldir. Medyumlar, nefes güçlerine göre bu eğitime alınır. Nefes gücü, insanların gayb alemleri ile bağlantımızı sağlayan, doğuştan gelen bir enerjidir. Her insanda var olan nefes gücü bazı kişilerde çok daha yoğun olarak karşımıza çıkar. Kıbrıs medyum hocaları gibi medyumlarda bu güç fazladır. Bu sayede, medyumların büyü yapabilmesi mümkün olmaktadır.

Elbette bir medyum olmak için nefes gücünün iyi olması tek başına yeterli olmayacaktır. En iyi araca sahip kişinin bile bu aracı ehliyetsiz kullanması mümkün değildir. Bu nedenle, medyum hocaların bu gücü kullanabilmek adına eğitimden geçmesi gerekir. Eğitimler fazlasıyla karmaşık ve detaylı süreçlerdir. Kıbrıs medyum hocaları da dahil olmak üzere, bu işi yapan tüm medyumlar bu tarz eğitimlerden geçmiş ve kendilerini geliştirmiştir.

Büyüler kolay yapılabilen çalışmalar değildir. En basit büyü uygulamasının bile arkasında çok sayıda özel detay ve ilim gerektiren hesaplamalar bulunur. Medyumlar, bunları yaparken kadim dönemlerden gelen bilgileri kullanmaktadır.

Büyü Yapmak İçin Ne Gereklidir?

Büyü yapmak için öte alemlerde var olan enerjileri hem dünyevi hem de manevi ilimler kullanarak dünyamıza aktarmak gereklidir. Kullanılacak olan tüm ilimlerin bilgisi sadece el verme yöntemi ile aktarılır. Gizli tutulan ve herkese verilmeyen bu bilgiler sayesinde büyü yapmak mümkün olur. Kıbrıs medyum hocaları gibi medyum hocalar, yaptıkları tüm büyüleri bu esaslara sadık kalarak yapmaktadır.

Sıradan bir insanın, bilgisi ve nefes gücü büyü yapmak için asla yeterli değildir. Medyum hocalar bile kimi zaman büyü yaparken zorlanabilir. Bu nedenle, bu çalışmaları evde denemek veya kendi çabalarınızla uygulamaya çalışmak doğru olmayacaktır. Gizli bilgiler içeren büyü çalışmaları, her zaman için bu alanda uzman ve tecrübeli olan Kıbrıs medyum hocalarına bırakılmalıdır.

Her İnsanın Medyum Olması Mümkün Değildir

Medyumluk birmesek olarak adlandırılıyor olsa da aslında herkesin yapabileceği bir şey değildir. İnsanlar, medyum olmak istese bile bunu yapabilmek için gerekli nitelikleri barındırıyor olmalıdır. Bunların en başında nefes gücü gelir.

Kıbrıs medyum hocalar gibi medyumlar bu eğitimlere nefes gücü sayesinde alınır. Yatkınlığı olmayan ve doğuştan yetenekler barındırmayan hiç kimse medyum olamaz. Yine aynı şekilde, bu yeteneklere sahip olsalar bile kendilerini geliştirmedikleri sürece istenen etkiyi asla alamazlar.

Sitemize, Kıbrıs medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlar hakkında sizden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını, tarafsızca ana sayfada yayınlamaktayız. Okumak ve yorum yazmak, soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.