Evlilik, toplumların temelini oluşturan en önemli kavramlardan birisidir. Eğer bir toplumda evlenme kurumu tesis edilemiyorsa, o toplum temellerinden sarsılır ve zayıflar. Bu doğrultuda, medyum hocaların pek çoğu uzun yıllardır evlenme büyüsü yaparak özel olarak ihtiyaç duyulan evlenme kurumunun daha fazla kişi tarafından elde edilmesinde destek olurlar.

Evlilik büyüsü iki insanın arasında oluşan ve çıplak gözle görülemeyen bir bağın güçlendirilmesiyle gerçekleştirilir. Bu bağ ne kadar güçlü olursa, kişiler arasında çok hızlı bir evlenme meydana gelir ve birbirlerini sonsuza kadar severler. Bu bağın oluşması normal şartlarda uzun vakit alıyor olsa da, evlenme büyüsü sayesinde hem kısa sürede hem de çok daha güçlü bir şekilde sağlanabilir.

Büyünün oluşması için elbette farklı şartlar bulunur. Bunların en başında, evlenme bağı oluşturulacak kişiler arasında önceden bir sevgi bağı olması gerekliliği gelir. Eğer kişiler arasında herhangi bir sevgi bağı bulunmuyorsa, direk olarak evlenme büyüsü yapılamaz, yapılsa bile etkisiz kalır. Bunun çözümü yine medyum hocalar tarafından oldukça kolay bir şekilde sağlanır. Hocalar, aralarında herhangi bir sevgi bağı olmayan kişilere öncelikle sevgi ve bağlama büyüsü, daha sonra evlenme büyüsü yaparlar. Bu sayede kişiler önce birbirlerine karşı ısınır ve aralarında küçük bir bağ oluşması sağlanır, daha sonra evlenme kurumu tesis edilerek birlikte olmaları sağlanır.

Evlilik büyüsü diğer büyülere kıyasla daha kolay olarak bilinir. Bunun sebebiyse, zaten var olan bir bağın geliştirilmesiyle yapılmasıdır. Bu bağın gelişimi medyum hocanın yeteneğine bağlıdır. Eğer medyum hoca yeteri kadar bilgili ve işinde uzman biriyse, yaptığı büyü çalışması çok kısa sürede etki edecektir. Nefesin gücü, kullanılan evlenme büyüsü yöntemi ve diğer faktörler, ne kadar hızlı etki edeceğinin en önemli göstergesidir.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.