İki kişi arasında istemediğiniz bir muhabbet oluşuyorsa veya farklı bir sebepten kaynaklı olarak aralarını açmanız gerekiyorsa, bunu sağlamak için yapılan büyü çalışmalarına ayırma büyüsü adı veriliyor. İki kişi arasında aslında var olan fakat iki tarafın da bastırdığı kötü duyguları ortaya çıkarıyor. Böylece birbirlerinden soğumaları ve en sonunda ayrılmaları sağlanıyor.

Ayırma büyüsü eşlere mi yoksa sevgililere mi yapılacağına bağlı olarak değişen yöntemler ile uygulanabiliyor. Her büyüde olduğu gibi, bilginin çok önemli olması nedeniyle, bir büyü yapmadan önce iki taraf hakkında da olabildiğince bilgi elde etmeniz gerekli.

Ayırma büyüsü için kullanılacak yöntem belirlenirken, kişilerin birbirleri ile olan ilişkileri öncelikli olarak değerlendirilir. Kişilerin arasında herhangi bir soğukluk var mı yoksa her şey kusursuz mu bu belirlenir. Daha sonra uygulanacak olan yöntem kısmına geçilir.

Büyünün sevgilileri ayırmak için yapılması halinde iki farklı yöntem kullanılabilir. Bu yöntemlerden biri, her türlü büyüde sık sık karşımıza çıkan mum yöntemidir. Mum ile yapılan ayırma büyüsü öncelikli olarak kişilerin birbirlerinden nefret etmesini sağlar. İki adet mum alınır, eğer bulunabiliyorsa siyah renkli mumlar kullanılır. İki mumun altına ayrılması istenen kişilerin fotoğrafları koyulur. Mum eridikçe bu fotoğrafların üzerine akar. Mumlar bitene kadar, medyum hoca gerekli duaları okur. Mumlar eriyip tamamen fotoğrafları kapladığı zaman toprağa gömülür. Her birinin birbirinden uzak yerlere gömülmesi önemlidir. Hatta mümkünse farklı şehirlerde olması tavsiye edilir.

Diğer yöntemde ise mum yerine düğüm kullanılır. Düğüm ile yapılan ayırma büyüsü, oldukça karmaşık olduğu için mutlaka profesyonel biri tarafından yapılmalıdır. Kullanılan dualar ve teknik, bağlama büyüsüne benzediği için, yanlış şekilde uygulanması durumunda ayırmak yerine kişilerin birbirlerine daha fazla bağlanmasına neden olabilir.

Ayırma büyüsü eğer evli çiftler için yapılacaksa kullanılacak yöntemlerin sayısı çok daha fazla olacaktır. Bu yöntemler arasında en etkili olanı papaz büyüsü olarak kabul edilir. Her türlü amaçla kullanılabilen papaz büyüsü, ayırma büyüsü olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Elbette her yerde söylendiği gibi, papaz büyüsünün mutlaka işini iyi bilen medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde ciddi sorunlar ile karşılaşılabilir.

Daha önce dolandırılmış mağdurlar olarak tüm yorum ve şikayetleri tek bir platformda toplamak üzere yola çıktık. Siz de buraya tıklayarak yazacağınız yorum ve şikayetlerinizle platformumuza katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bu yazı altına değil buraya tıklayınca açılan sayfadaki yazı altına yazmaya özen gösterirseniz seviniriz.