Medyumluk mesleğine tarihin her döneminde rastlamak mümkündür. Medyum hocalar, nesiller boyunca insanlara yardım etmiş, bugün de aynı şekilde buna devam etmektedir. Gerçek ve sahte medyumlar nasıl ayırt edilir bildiğiniz sürece, her zaman dürüst ve güvenilir medyum hocaları bulmak, bu sayede manevi alemlerden en iyi şekilde yararlanabilmek mümkündür.

Gerçek medyumlar, dolandırıcıların aksine bu işi bir gönül işi olarak görmektedir. Bu sayede, yaptıkları her türlü çalışmada insanlara yardımcı olabilmek adına özel olarak gayret etmektedir. Güvenilir ve dürüst bir medyum hoca, hiçbir zaman mağduriyet yaşatmayacak, her zaman için manevi alemlerden en iyi şekilde yararlanabilmenizi sağlayacaktır.

Sahte medyumların aksine, gerçek medyum hocaların nesiller boyunca aynı teknikleri kullanarak çok özel uygulamalar yaptıkları bilinmektedir. Yapılacak olan çalışma her ne olursa olsun, maneviyatın gücünü en iyi şekilde kullanabilen bu kişiler, gerek büyü gerekse vefk ve muska gibi çalışmalarda her daim en iyi şekilde çözüm sunacaktır.

Gerçek ve sahte medyumlar arasındaki farkı ortaya koyan en önemli nokta, medyum hocanın dürüstlüğü ve size olan yaklaşımıdır. Bu alanda eğitim alan, tecrübeli ve güvenilir medyum hocalar, tüm çalışmalar konusunda her zaman dürüst davranacak, hiçbir zaman mağduriyet yaşamamanızı sağlayacaktır. Gerçek medyumlar, tarihin her döneminde insanlara yardımcı olmuş, yine aynı şekilde bugün de manevi alemlerden yararlanmamıza vesile olmaktadır.

Gerçek Medyumlar Her Zaman Eğitimlidir

Sahte medyumlar, medyum olabilmek için verilen kapsamlı eğitimlere hiçbir zaman erişemeyecektir. Öte dünyalar ile ilgili var olan tüm bilgiler, yöntemler, her zaman için gizli tutulmakta ve el verme yoluyla aktarılmaktadır. Bu nedenle, medyum olmayan bir kişinin büyü tekniklerini öğrenmesi, bu alanda kendini geliştirebilmesi mümkün değildir.

Gerçek medyumlar, aldıkları eğitim boyunca farklı konularda uzmanlık geliştirmektedir. Örneğin, havas adı verilen özel ilim aracılığıyla surelerin ve duaların gücü öğrenilmektedir. Bu ilim, sadece el verme yoluyla aktarılan, sahte medyumlar tarafından öğrenilmesi mümkün olmayan bir ilimdir.

Elbette medyumluk mesleğinde daha çok sayıda farklı ilim ve bilgiye rastlamak mümkündür. Medyum hocalar, bu konuda kendilerini geliştirmek için çok uzun süreler boyunca çalışmaktadır. Gerçek ve sahte medyumlar, eğitimleri sayesinde ayırt edilebilmektedir.

Medyumluk Eğitimi Çok Kapsamlıdır

Dünyevi konularda bile eğitim almak yıllar sürerken, sonsuz kapsamda olan manevi dünyaları öğrenmek çok daha zor ve karmaşıktır. Bu alemleri anlayabilmemizin tek yolu, uzun süreler boyunca bu konularda çalışma yapmış olan insanların tecrübeleridir. Gerçek medyumlar, bu tecrübeler üzerine kendilerini geliştirerek maneviyatı anlayabilmektedir.

Bu kapsamlı eğitimler sırasında pek çok farklı büyü yönteminin de öğretildiği bilinmektedir. Sahte medyumlar, en basit gibi görünen büyüde bile başarılı olamazken, güvenilir ve gerçek medyumlar, en zorlu durumlarda bile öte alemlerin gücünü en iyi şekilde kullanabilmektedir. Bu nedenle, herhangi bir medyumla çalışmadan önce mutlaka iyi araştırma yapılması, sadece işinin ehli olan kişilerle çalışılması gereklidir.

Sizlerden sitemize gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.